Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie znam sie na tym

Panowie ( i Panie...)

Polecane posty

Gość Nie znam sie na tym

Nie znam się na tym ;) Pytanie do ludzi 30+ Jak to z Wami jest Panowie - czy wystarczy naprawdę niewiele - muśniecie ust lub dotyk aby byliście w gotowości...? Pytam o sytuację nie "romantyczną" w łóżku tylko w czasie zwykłego spotkania,rozmowy z ukochaną. Jest to prawda że "działacie " tak tylko przy swoich kobietach czy różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znam sie na tym
och nie wszyscy na raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ja się wypowiem, mi to działa przy róznych kobietach tzn. stanie mi podczas kupowania prezerwatyw oraz stał mi podczas bilansu w szkole a co do dziewczyn to nie wiem bo jeszcze prawiczkiem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie dzisiaj
Naprawdę pomocna konstruktywna wypowiedź Dziękuję :P ( ktoś zajął mój nick - proszę badzo Mam niebieski - niepowtarzalny :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40+ Mnie w różnych sytuacjach. Jeśli kobieta mnie pociąga, to jest moment i jestem gotowy. W moim wieku mogę dowolnie kierować seksem. Chce szybki, to jest szybki numerek, chce czułe i długo, jest godzinę, dwie. Kłopot po długiej erekcji jest taki, członek jest trochę obolały, ale za godzinę to mija. Mogę kilka razy dziennie. Ale wiem, że niewielu tak może. Współczuję im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-40 Gość wyżej chwalisz się czy zalisz? Inni też tak mogą i i i nic ich nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×