Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Niszczysz to forum pedale widmo bo masz zryty baniak a dwie idiotki utrzymuja cie przy zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody Krechy są obrzydliwe ale towarzystwo karuzelowe trochę sobie zapracowało. Tak Fridka choćby, sprzedawała i niemiłosiernie hejtowała spod oranje ludzi , którym w oczy sprzyjała. Koke, Magdę, Nowego, Słodko Winną, ciotki. Gnida ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiertalaj Krecho ze swoja socjotechnika dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy dudek ma swój czubek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fridzioch to stary kupol który przebrał się w ornat i na mszę dzwoni. Wyśmiała cwaniara wszystkich. Stare, kute na cztery łapy babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej listopadowe klimaty komuś nie służą :( tak, Ty mi będziesz mówił gdzie mam pisać i z kim:-O hejty zawsze były i już pewnie będą, myślisz że tylko tutaj? Że w realnym życiu nie ma ludzi, którzy z zazdrości podcieliby mi gardło?którzy zazdroszcza chyba przede wszystkim wyrazistości sami czując się jałowizną:-O każdy istnieje, jak potrafi:) staram się szanować każdego, szkoda że bez wzajemności:-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubelak :) a przepis dasz?;) Nie zazdroszczę myśli, że ktoś właśnie grzmoci jedną z nich pod wiejską dyskoteką:-O wkładka do piwa i lalka jest jego:-O podejrzewam, że jest też sporo zalet więc gratuluję :) Płock :) co tam dziś w menu? :) jedziesz ze mną w maju na stadion do Madrytu?:) mogę wziąć Cię siłą? :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze "towarzystwo" raczej zbiegowisko o które dbają Dziewczyny :), niczym sobie nie zapracowało na taką opinię. . Nie masz żadnych dowodów a jedynie teorie spiskowe, którymi żyjesz, bo zamiast przyjść tu jak człowiek i wywalić co ci leży na wątrobie i jak chcesz to zmienić, czepiasz się spokojnych ludzi. Przez takich jak ty nie idzie się tu zaprezentować, wybielić, czy poflirtować. ;) Dobry wieczór. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, SiSi nie o człowieka tu chodzi, a o jego duszęmożna Ci zazdrościć że w Tobie są dwie duszei tak się dzieje, co widać tu bardzo wśród użytkownikówa bardziej wśród użytkowniczekkażda myśli że dopiero Sąd Ostateczny oszczędzi co w niej spłodzonea tak nie będzie, nigdy tak nie jestbo motyw działa dziś i terazpojedziesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł kolejny szpicel Spe. Na niebieskim logu liże doopy a na oranje hejtuje najgorszymi inwektywami tym samym którym sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciebie Nowy szkoda, jesteś za głupi na to co oni robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedau Widmok uruchomil swoje pomaranczowe pierdzenie. Tu poprze, tam lekko sie nie zgodzi ale poprze, piertolony debil ktory przeczytal jedna ksiazke w zyciu. A podobno czytanie rozwija :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch pęcherzy moczowych też mi zazdroscisz? :D A tak serio In nie będę robić za przyzwoitkę;) nie zostawię chłopaków samych, Płock potrzebuje spódnicy, a Pan Nowy nie dziewicy :D :-P :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty Jacku, to byś zaraz z grubej rury. :O Wiem że szkoda czasu na pierdoły, ale przecież się nie pali. Straciłeś dziewictwo na forume i teraz kozakujesz. ;) Chyba nauczyłeś się, że dyskrecja, to zaleta. Jeśli nie, to trudno tu będzie wywołać podobny skandal a nie wierzę by tu jakaś nie piszczała za takim chamem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, i zaraz napiszą że skoro pełna nadziei to głupia:-O jedno jest pewne, pełna jak nigdy;) i szczęśliwa :) i nikt mi nie podłoży nogi, bo mam skrzydła;) i cokolwiek o nas tu napiszecie my wiemy swoje:) tego, co nas w jakiś sposób łączy, nie da się zepsuć bzdetami wyssanymi z palca:) wasza minuta, nasze lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest pedałem. Jakoś brzydzi się nami, że nie potrafi się zalogować. :O Wykorzystujecie Widma, Hokeja, by uprawiać jakieś swoje bliżej nieokreślone gierki. Przecież zawsze możecie edytować swoje teksty, jak podwinie się wam noga i dostaniecie wpieṛdol od przypadkowego gościa, przeczytają to tylko co są obecnie on line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka ani urody ani rozumu, a ma sie za niewiadomo co. Co z Amstaffe kurfa wyrabiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to bys Nowy nie rozpoznal Widmoka nawet jakby sie zalogowal, nasral ci na ryj i zostawil niechcacy na miejscu zbrodni dowod osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czego ty się brzydulo Klaudio cieszysz? że mąz uciekł do Niemiec? przy takiej babie każdy by uciekł.z czego sie cieszysz że pierdzisz tu od lat :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty chlupałas Amstaffowi idiotko. Pisałas ostatnio, żeby Pan Nowy wlazł na ciebie :P:P:P jak to było z tymi mailami do Deki, Kogo masz wybrać, Nowego czy Koke.. Juz cię biorą z tym zrytym baniakiem, tuszą i bekartami. Żałosna baba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kółko to samo:-O ciesz się, że jesteś ładny i chcą Cię za prezentera pogody:-O A dociera do Ciebie, Jacku, że można myśleć o sobie nie myśląc o wspólnym bzykaniu? :) chlupaniu czy polewaniu, nie wiem, które słowo bardziej dociera do strażaka?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie za co chcą? do gotowania kisielu ofiaro pedofila? dzieckami się zajmij rozklapicho 3000 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×