Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w pubie Londyn co zrobic Dlugie

Polecane posty

Gość gość
Ok. Wmawiaj sobie ze ci zazdroszcze i ze jestem nieszczesliwa. Jesli pomaga to pomaga ci w zyciu to bardzo prosze - masz moje pozwolenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twoich wypowiedzi tak wynika ;) fajnie byłoby gdybyś była szczęśliwa ale trudno wyobrazić sobie kogoś kto jest taki wscibski i zgryźliwy jako szczęśliwą osobę...no chyba ze PMS cie dotrwał to wybaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, poszczekaj jeszcze. Moze jeszcze z pietnascie postow i ci ulzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ktoś tu nie zna definicji "szczekania". Czyli jednak PMS? Nie ma się czego wstydzić, dużo kobiet przez to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dawaj jeszcze! Hau hau hau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyzej: Czy ty masz coś z głową? Pisz na temat albo wcale. Jak dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze jak na ta lokacje i godziny to stawka troche mala. Nie utna Ci glowy gdy zapytasz o wiecej. Beda tez napiwki ale roznie to z tym bywa wiec nie ma co na to liczyc. Przez pierwszy miesiac bedziec leciec ozorem po zuemi ale potem sie przyzwyczisz. Po prostu cialo sie hartuje i jakos to jest. Te nocne powroty uwazam za wielki minus. No i pamietaj ze wiele zajec jest w ciagu dnia. Na poczatku, poki sie nie przestawisz, bedziesz nieprzytomna chodzic. Rozwaz jakie masz opcje. Jezeli nie masz nic innego na horyzoncie to bierz to i 6 miesiecy wyrobisz sobie sylwetke jak po silowni z osobistym trenerem :) Zawsze mozesz przeciez zmienic prace wiec sprobowac warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od marca, po wyjsciu Uk z Unii nie bedzie juz miala problemu z nocnym wracaniem! Studenci z Unii beda musieli przedstawic odpowiednia kwote na koncie potrzebna do utrzymania sie w Uk na czas studiow. Poczytajcie jakie warunki studiowania obowiazuja Amerykanow, Australijczykow czy Chinczykow - was po wyjsciu z Unii zaczna obowiazywac TAKIE SAME!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od marca bo cały proces zajmie o wiele więcej czasu. Dobre uczelnie są nie tylko w UK, jest masa dobrych w całym EU i so tego tanich/ darmowych wiec jak ktoś nie zdąży do UK to żaden problem. Oczywiście na całym świecie jak pokazesz papierek z UK to zaraz lepiej patrzą (nawet jak jest to taka gowniana uczelnia jak Open Uni czy UEL lol). Ale to nie koniec świata wiec na pewno Polacy sobie poradza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus ci, co zaczęli teraz studiować to mogą być spokojni. Nie siej paniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego Chinczycy maja placic a Polacy dostawac za darmo i "radzic sobie"? Prawo dla wszystkich bedzie jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście to nie ty ustalasz jakie ma być prawo i co jest dla kogo sprawiedliwe ;) Chińczyk jest spoza Unii wiec płaci więcej. A obywatele EU maja przywileje bo są w Unii. Kapisz? Polacy "poradzą sobie" czy UK będzie w UE czy nie będzie. I nie chodzi mi o sepienie o darmowe studia ale jak maja taka możliwość w tylu krajach to czemu nie? Na UK świat się nie kończy i niedługo nawet sama Tereska May się o tym przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie pozradnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani historia ani dobra praca nie pomoze haha. Wydawanie paszportow obcokrajowcom wsztrzymane juz zostało miesiac po brexicie. I dobrze. Nie po to był brexit aby było tak samo jak dawniej. Angole was nienawidza wy faking forejnasy. Pazozyty na benefitach (99% polaczkow w uka) wracaja do PL juz sie nie moge doczekac jak ZOBACZE ICH GEBY NA LOTNISKU :D:D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińczyk jest spoza Unii wiec płaci więcej. A obywatele EU maja przywileje bo są w Unii. Kapisz? Polacy "poradzą sobie" czy UK będzie w UE czy nie będzie. xxx a do ciebie debilu nie dotarł fakt że w Uk był brexit i od przyszłego roku obywatele EU tak jak i Chińczycy czy Australijczycy będą traktowani jednakowo jeśli chodzi o opłaty i dostęp do kredytów? ja piszę o sytuacji po marcu 2017 - ty żałosna "studentko" która ma kłopotu ze zrozumieniem tekstu w rodzimym języku! to co dopiero w obcym? kto cię na te studia w Londynie wpuścił? i co to za zwrot że Polacy "poradzą sobie"? będą zbierać butelki czy puszki i odłożą na czesne i pokój? a może myślisz że dokończysz studia w Niemczech czy Francji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem studentką, nie wiem do kogo tak niegrzecznie piszesz ale chodziło mi o to że przecież studia nie są tylko w UK. Jeśli będzie trudniej dostać się na studia w UK to są uczelnie w państwach Unii. To chyba ty nie umiesz czytać a atakujesz z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwinie trzeba było sie uczyc jak matka wam mówiła w polsce. Imprezki wam w głowach były szwinie i rzucanie kamieniami to teraz szorujcie zabryzgane przez niemiaszków i ciapatych kible. Lafiryndy za/je/bioza jestescie buhehehehheee. Ja jestem u siebie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingolku ależ ludzie się uczą. Trudno oczekiwać od 20latki doktoratu co nie? Oczywiście wiem ze ty doktorat zrobileś w przedszkolu i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@15:38 ty się dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko dostać prace w pubie w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjechaly tylko parasites

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedział ciołek który chce zabłysnąć swoim angielskim którego liznal na wygnaniu. Oh ironio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobic? Wracac do PL. Tam jest nasz dom, srednia pensja 4000 i zycie trzykrotnie tansze. I znajomi obok. To jest zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilcz :D bajki to po 19.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×