Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowanyfacet

Przedwczesny wytrysk ...

Polecane posty

Gość Zdesperowanyfacet

Witam mam problem otoz ostatnio doszlo do zblizenia z moja dziewczyna. Calowalismy sie i piescilismy ponad 2 godziny. Jestem prawiczkiem 19 letnim a ona jest starsza o 3 lata, i nie jest dziewica. Ostatnim razem prawie doszlo zblizenia... Prawie poniewaz podczas pieszczot ocierala sie o mojego czlonka przez ubrania. Godzine pozniej pczas gdy sciagnelisjy majtki i ona zaczela zakladac mi prezerwatywe mialem wytrysk. Z racji tego iz nie mialem mozliwosci umyc sie czy cos do zblizenia nie doszlo. Calowalismy sie po tym przez jakis czas i wiem ze bardzo jej brakuje seksu. Powiedziala zebym sie nie przejmowal bo to dla niej konplement ale czuje ze to tylko slowa pocieszenia. Co robic Panowie i Panie? Boje sie kolejnego zblizenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właściwie to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjego
Zazdroszcze ci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozostaje nic, jak zorganizować następnym razem jakieś miły pokój z łazienką i zrobić to kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie puchaczu, masz absolutną rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik333333
siema jesli niewiadomo o co chodzi to moze o problem przedwczesnego wytrysku??? ja tez mialem taki problem na szczescie do czasu jak znalazlem info na temat suplementow ktore moga temu zapobiegac - climax control konkretnie opinie sa spoko moze cenA niektorych odstrasza ale uwierzcie - naprawde warto jesli chcecie dobrego dlugiego seksu ktory zaspokaja wasza kobiete to http://climax-suplement.pl/ 100% seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×