Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartynaF

Niezawodny adwokat z Łodzi od praw cywilnych i gospodarczych

Polecane posty

Gość MartynaF

Hejka kogo byście poleciły mi z adwokatów w Łodzi od spraw cywilnych i gospodarczych? Zależy mi na tym, by by niedrogi i skuteczny. Mam kilka spraw najprawdopodobniej juz sądowych do poprowadzenia, ale sama boje się tego zrobić. Proste rzeczy w urzędach z działalnością firmy to potrafię załatwić, ale w trudniejszych jestem noga... :) Nawet nie wiem czy to się już nie po przedawniało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolettena
Mojego brata firmę obsługuje adwokat Mateusz Ziębaczewski i jest z Łodzi. Nie słyszałam nigdy złego słowa ze strony brata na jego temat. Zadowolony jest niego, bo daje mu dokumenty i pełnomocnictwo i nie martwi się już niczym. Udaje mu się głównie wygrać albo zawrzeć dobrą dla nas ugodę. Bart jest wybredny bo zmienił już 2 razy swojego prawnika, ale jak na razie Ziębaczewski jest u niego najdłużej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaC
Chciałam też polecić Ziębaczewskiego, ale widzę, że nie jestem sama nim zachwycona :) Idźcie bo jest wart wszystkich oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć do nich www.adwokat-lodz.eu mają całkiem dobrych adwokatów. Mnie oraz mojej rodzinie jeden nich bardzo się przysłużył, wiele im zawdzięczam, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatyPok
Nam również prowadzi sprawy adwokat Ziębaczewski, bo on jest znany podobno jako specjalista do prawa gospodarczego czy spółek w Łodzi. Dużo publikuje w sieci na swoim blogu http://prawo-gospodarcze.com/ i dlatego podobno jest znany. Jako człowiek jest fantastyczny, bo poświęcał nam zawsze dużo czasu wszystko wyjaśniał, a potem fajnie przekonywał sąd chyba dlatego udało się wygrać sprawę, a nie było łatwo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie również przydał się kontakt do www.adwokat-lodz.eu . Dobry adwokat na wagę złota, a ten właśnie taki jest wiec warto mieć go na uwadze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×