Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

narzuta na łóżko

Polecane posty

Gość gość

Ma ktoś może narzutę na łóżko z pepco? Są tam dwa rodzaje na rzut. Jedne takie mięciutkie jak kocyk a drugie to gładki materiał przeszywany. Która będzie praktyczniejsza? Muszę coś kupić. Nie chcę zamawiać przez Internet a w mojej miejscowości tylko w pepco takie widziałam. W innych sklepach tylko klasyczne koce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takakijanka dziś W dvupie spamera, czyli twojej własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoją kupiłam w lumpeksie, niezniszczoną z grubego splotu bawełny. Piorę w 60 stopniach. Te, które oglądałam w rożnych sklepach były albo kiepskiej jakości, albo potwornie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne narzuty na łóżko i inne dekoracje wykonane z tekstyliów mają na www.mesa.biz.pl Zamawiam ich produkty i mogę powiedzieć, że są dobrze wykonane i eleganckie, więc polecam ich również wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki efekt chcesz osiągnąć .Istotnie były też fajne w netto i w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka
Fajne narzuty mają na Room99. Bardzo dobra jakość, nowoczesny design i dobra cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pepco jeszcze nic nie kupowałam, dopiero od niedawna mam ten sklep w mieście. A extra narzutę 170x210 znalazłam na https://www.e-ekomax.pl/narzuta-170x210-1 . W ogóle uważam, że zakupy przez internet są bardziej opłacalne a poza tym mamy większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Ja narzutę jak i pościele zamawiam z Room99, fajny, unikalny design, nowoczesny styl i dobra cena;) a wysyłka szybka i bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Też bardzo lubię ten sklep Room99, mają bardzo duży wybór nowoczesnych produktów i co ważniejsze w przystępnej cenie. Tak na prawdę to dzięki nimi urządziłam swoje nowe mieszkanie dokładnie tak jak chciałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka580
Ja mam taką śliczną puchatą narzutę - super wyglądają. Tylko się zastanawiam, czy jej nie wyrzucić bo moje dziecko ma chyba uczulenie na roztocza, a na tych miśkach się jeszcze bardziej to świństwo zbiera. Jak myślicie? Czy jakoś mogę temu zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia009
Możesz kupić sobie specjalne środki, które zwalczają roztocza i dezynfekują pościel. Sama dopiero niedawno się dowiedziałam, że takie są :D Jakieś specjalne płyny, proszki do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka580
A gdzie kupiłaś takie specyfiki? Pewnie bardzo drogie są?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia009
Ja w sumie przez przypadek znalazłam stronę alsos.pl. Po prostu szukałam miejsca, gdzie mogę zamówić różne pomocne w tym aspekcie rzeczy. Na allegro nigdy nie było tego co chciałam u jednego sprzedawcy ;/ Więc google poszło w ****** już dwa razy na tym alsos zamawiałam proszki do prania na roztocza i dezyfnekcji. Wszystkie pościele i prześcieradła dezynfekuję, a narzuty piorę w takim lżejszym proszku na bakterie i roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJollanta
Szukam fajnej narzuty jako prezent, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka580
Podziwiam Twoje podejście. Ja się dopiero do tego zbieram... Ale to faktycznie brzmi rozsądnie, nie chcę dzieci na zbędne bakterie narażać, a na pościeli się tyle zbiera tego ;/ Muszę zajrzeć na tę stronę w takim razie, na szczęście niedługo wypłata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaa
Mam narzutę właśnie z tego sklepu i potwierdzam tylko że to naprawdę dobra jakość, ceny super, a wybór duzy samych modnych wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingga88

W room99 też zamówiłam, nawet dwie - mam więc dwa prezenty świąteczne załatwione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

te co kupisz w room 99 to bedziesz mieć na lata, nie ma co w ogóle porównywac do jakości pepco, lata świetlne ich dzielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×