Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomożecie

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat i jeszcze nie byłem sam na sam z kobietą. Nigdy tym sie nie przejmowałem zbytnio, ale ostatni troche mi to ciąży. Czy pójście do domu publicznego jest rozwiązaniem? A może mam szukać dziewczyny na 1 noc. Jestem w polsce tylko na 2 tygodnie i nie wiem nie chce oszukiwać dziewczyn ale z drugiej strony burdel to takie sztuczne rozwiązanie. Możecie doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi Rox
To, że nie byłeś z kobietą to nie żaden wstyd. Wiele kobiet marzy o rozprawiczeniu chłopaka bo to rzadkość. Powinieneś być dumny. Pójście na d***** to nie jest dobry pomysł. Znam takich dwóch i żałują, że to się stało w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gdzie mam szukać, nie chce być wulgarny, ale jestem pod ciśnieniem a ręczne metody już nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buth
Jesli nie reczne, to moze ustne metody Ci pomoga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Angli, znaczy chce/musze zarobić sobie na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nie zegnę sie w pół..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze pomozemy zacznijmy od sklonu w przod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za te ochoczą pomoc, ale liczę sie z tym że samozadowolenie ustami jest poza moim zasięgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozchyl pośladki jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Anglii też są kobiety. Przysiągłbym, że widziałem nawet kilka ostatnio w telewizji. ;) Nie ma nic złego w chodzeniu na dziffki, ale to nie zastąpi Ci umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z kobietami, bo chyba raczej z tym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok widze że powaga zbiegła równie szybko co stuś pędziwiatr, dziękuje zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi Rox
Pierwsze kontakty seksualne budują Twoje przyszłe spojrzenie na seks. Jeśli chcesz mieć zdrowe podejście do seksu w związkach to niestety, ale musisz poczekać na tę odpowiednią. Jeśli weźmiesz sobie szmatę na start to już nigdy Cię nie zadowoli kochanie się z kobietą z miłości. Będziesz szukał tylko mocniejszych wrażeń i albo sobie znajdziesz taką kobietę albo będziesz zdradzał chodząc tam gdzie zaczales. Wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świstak i Roxi obaj macie racje, a przynajmiej ja tak uważam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możecie mi powiedzieć gdzie szukać normalnej rozgarniętej dziewczyny, nie jestem typem randkowicza, a portale randkowe to coś co raczej sprawia że mi wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoisz przed problemem, który dotyka sporą część mieszkańców większych miast. Jesteśmy dla siebie anonimowi i zabiegani. Nic o sobie nie wiemy. Mamy coraz większy problem z tym, żeby zagadać do dziewczyny na ulicy i zaprosić ją na kawę, bo nie wiemy, czy ma chłopaka, czy nas nie wyśmieje itp. Irracjonalny lęk przed porażką. :) Dlatego ta sfera życia, jaką jest budowanie relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną, nieubłaganie przenosi się do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnych problemó by zagadać do dziewczyny na ulicy, jeżeli chodzi o to to moge określić siebie jako śmiały, problem w tym, że teraz to jest negatywnie odbierane, coś z cyklu "ten koleś mnie napastuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi Rox
Portale randkowe to żaden wstyd. Teraz jest mnóstwo popularnych aplikacji, z których korzystają miliony normalnych osób. Po prostu nie mają czasu na wychodzenie bo wolą pójść na trening niż chlać w barach. Prędzej tam znajdziesz normalną dziewczynę niż po pijaku na imprezie. Aczkolwiek nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie che wyjść na desperata, ale z drugiej strony, nie chce być pasywny. Więc jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa portale radkowe, ale pacz powyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, dziękuj***ardzo za poświęcony czas i za zangażowanie, jeszcze o tym pomyśle, tak więc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×