Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wielkosc ust a oral

Polecane posty

Gość gość

Czy wielkosc ust ma duzy wplyw przy obciaganiu? Jesli tak to wychhodzi na to, ze Murzynki sa niedoscginione w fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkowielki
Jakbys mial czym ****** kobiete to nie mialbys potrzeby wkladac do ust penisa. Widzisz moja kumpela jest z murzynem, koles nie wie co to oral. Wgl tego nie potrzebuje ale to pewnie dlatego ze ma czym j***c, no ale wy nie doscigniecie w tym murzynow :) na szczescie ja mam sprzet, tak wiec nie mam takich dylematow jak ty poebie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0011
Racja, jak sie ma czym to wiadome. Podobno oral preferuja osoby z wielkim ego lub wlasnie mega kompleksami. Szkoda mi takich kalek w sumie, musza miec ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doj***edziskazdemuO
Ja pitole,J****A gejoza for ReaL!! A idz do klubu gejowskiego moze tam znajdziesz wielkie wary i ci o******* a potem sie odwdzieczysz i dasz w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohoho znalezli sie moralizatorzy. Wy chyba gimbaza prawiki, bo prawda jest taka ze kobiety lubia obciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie takiego pokroju jak ty, lubia. Kazdy smiec kogos znajdzie. W sumie teraz mlodziez nie zna zasad moralnosci, wszedzie znajdzie sie siksa co zrobi wszystko dla kasy. Owszem, jak widac xnalazlo sie kilku nornalnych jak widac, szkoda ze juz nie wielu nas zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakreconana
Jakie trzeba miec kompleksy, ahy zakladac takie tematy? Przypuszczam ze ptaszek nie wiekszy nisz 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to komitet antyoral? Piszac takie komentarze pokazujecie tylko wasz poziom kultury ktory jest nizszy niz u ameby. Jak nie macie nic do wniesienia to nie komentujcie!!! Prostaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×