Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JoannaZk

Zmiana sprzedawcy gazu i prądu

Polecane posty

Gość JoannaZk

Zastanawiam się nad zmianą sprzedawcy gazu i prądu. Myślałam o Novum, co o nich sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genrap
niestety ludzie nie bardzo się orientują, że sprzedawcę pradu/gazu można sobie wybrać. Szkoda, bo jak by więcej odchodziło od tych dużych, znanych to ta mała konkurencja miałaby jeszcze więcej możliwości. Dlatego dobrze, że chociaż w necie ludzie o tym piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekrog
O tym kogo warto wybrać zmieniając sprzedawcę gazu można poczytać tutaj https://zmianasprzedawcygazu.pl/ lista wszystkich dostępnych w Polsce sprzedawców gazu ziemnego i opisy ich ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śkwarka
warto zmieniac. u mnie akurat padło na novum - czytałam fora, korzystałam z porownywarek internetowych. Rok mam i płace mniej niż u poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz_kl
Warto sobie porównać z taryfami i zużyciem, ale wydaje mi się, że w Novum jest najkorzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagenea
przy moim zuzyciu, a wlasciwie przy zuzyciu 4-osobowej rodziny, gdzie wciaz gra tv, kazdy ma swojego laptopa a pralka pierze i pierze novum miało najlepsza oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie zależy od Państwa jak wysokie będą rachunki za gaz. Ja skorzystałam z porównywarki ofert sprzedawców i wybrałam dla siebie najkorzystniejszą z nich http://gazus.pl/poradnik/tanszy-gaz.html. Polecam ponieważ zaoszczędzi to Państwo wielu zmartwień i pieniędzy. Od 2014 roku wiadomo jest, że aktualnie gaz jest oferowany odbiorcom indywidualnym i nie istnieje tylko jeden sprzedawca, a ich liczba cały czas rośnie. Im więcej sprzedawców, tym więcej ofert, a tym samym niższe koszty. Spowodowane tym, że niektórzy z nich podają niższe ceny od cen taryfowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiska11
ja w porownywarce, ale innej znalazłam nowum właśnie. ciekawe jakie kryteria maja te wyszukiwarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksa421
Porównywarki są fajne, ale co rozmowa z człowiekiem, który się zna i będzie potrafił doradzić, to rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chox
no to mozna sobie popatrzec co z porownywarek wychodzi, poczytac o roznych firmach i potem łatwiej bedzie rozmawiac ze sprzedawcami = nie da sie złapac na ich sztuczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra12
Ja polecam Novum. Pewna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janikowa
mamy w domu. duże rachunki się zrobiły jak ojciec zaczał kilkanaście godzin na dobe korzystac z maszyny dajacej tlen. Musielismy coś wykombinowac. Novum dalo pewna oszczednosc, ale oprocz tego bardziej swiadomie uzywamy wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluza
jak się dużo zużywa prądu i się zmieni sprzedawcę na takiego z lepsza oferta to zniżki s a najbardziej odczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsek
a ja w firmie zminilem sprzedawcę. Zawsze miałem to co wszyscy ale ksiegowa podsunęła oferte novum i sa realne oszczednosci teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawapani
a duża masz firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsek
w sumie nieduza, sklep, ale na pewno większe rachunki niż w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no chciałem u nich pracować i mi się jakoś nie udało dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ja od jakiś paru miesięcy jestem w novum i jest całkiem sympatycznie nie mogę narzekać , dodatkowy plus to dobra pomoc techniczna z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że wszystko jest ok z nimi i jak na razie wprowadzili fajną ofertę z gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuszka
tez mamy novum, już dawno zmieniliśmy, ale nie pamiętam jak to było. Mój mąż zajmuje się takimi sprawami. Poki co nie zmieniliśmy na innego wiec zapewne jest ok. maz to niezły kalkulator:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula ela
nasza rodzina też skalkulowała na novum, ale zmienialiśmy tylko prąd bo gazu nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeninka
jakbysscie zmienili i gaz i prad to mielisbysicie taniej - jak to w pakietach - no ale jak nie macie - trudno:) no chyba ze telefon jeszcze chcecie zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zali
Zmieniliśmy już rok temu firmę na Novum i dla nas ta zmiana okazała się korzystna co oczywiście bardzo nas cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka1980
chcemy się pozbyć pieca na węgiel i przejść zupełnie na gaz. Jeśli możemy cos zrobić dla przyszłości naszych dzieci to zrobimy to. Tylko niech ten wydatek będzie jak najmniejszy. Dofinansowania są, ale potem trzeba co miesiąc faktury opłacać. Widze, ze novum ma dobre notowania. Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no wydają się być całkiem spoko , moi znajomi na nich nie narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka89
teraz kiedy wszedzie panuje smog dobrze jest zmienic swoj piec i miec gaz. Jak sie przejdzie do mniejszych sprzedawcow, to nie doplaci sie Bog wie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgch
lepiej teraz przejść na gaz do kogos gdzie jest taniej, bo może się okazac ze będą takie kary wlepiać ludziom za zanieczyszcanie paleniem w piecu ze i te usługi sprzedawcac gazu czy pradu nawet nie będą już takie konkurancyjne. Jak jest popyt to wiadomo jak to jest. A tak to teraz można wziąć pakiet z gwarancja ceny i się zabezpieczyć w ten spsob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×