Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JoannaZk

Zmiana sprzedawcy gazu i prądu

Polecane posty

Gość olgierdka
co racja to racja, nie chcąc obudzić się z ręką w nocniku będziemy podpisywac umowę z novym na gaz no i przy okazji za jednym zamachem za prad. podejrzewam ze te smogo to juz bedzie standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancyś1
no tak, teraz novum da ci gwarancję ceny a co to będzie potem nie wiadomo. Lepiej działać szybko a nie zostawiać wszystko na ostatnia chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwinek
wiadomo, zostawianie czegokolwiek na ostatnią chwilę nie jest dobre, ale nie przesadzajmy - trochę namysłu trzeba w kwestiach finansowych. Wiem, ze w novum jest tanio, ale i tak sprawdzę czy nie znajdę jeszcze taniej. To nic ze strace trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniatyczka
ja bardzo polecam firme Axpo. maja zarowno prad i gaz w swojej ofercie :) bardzo rzeczowo mi doradzili w kwestii procesu zmiany dostawcy energii elektrycznej i gazu i rozwiali watpliwosci :) nie bojcie sie to bezbolesny proces. a oferte maja chyba najbardziej korzystna finansowo. u mnie rachunki baardzo zmallay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsae
każdy coś dla siebie znajdzie - jest tyle firm na rynku. Może nawet za dużo, bo sprawdzić każdą ofertę - no, to trochę czasu zajmuje. Mi pomogło skorzystanie z porównywarki - sprawdzałąm tylko te najwyżej ocenianie. I w moim przypadku trafiło na novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też wybrałam mniejszą firmę sprzedającą prąd. Wyszło, ze mniej się u nich płąci niż u tych dobrze już znanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmieniłam dostawcę na Novum i teraz mam mniejsze rachunki i spokojną głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem w trakcie zmiany na Novum przy prognozach wyglądało że będzie dużo lepiej więc liczę że tak właśnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajczewska
ja juz w trakcie uzytkowania, nie prognoz i dpbrze wyszłam na tym wiec pewnie i Ty tez wyjdziejsz okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbp
chyba najgorsze jest czekanie na pierwsza fakturę czyli chwile prawdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie u nich najlepiej podoba mi się gwarancja ceny a do tego dobre w rożnych kolorach pakiety ,a a teraz chyba sprzedają jeszcze gaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larka5
Dokładnie, z gwarancją ceny przynajmniej nie musisz się martwić co miesiąc, czy rachunek nie zwali cię z nóg...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiewajac powyzsze dylematy - tak w novum jest tez gaz. A jak ktos potrzebuje i pradu i gazu to takie rzeczy sa zawsze w połączeniu tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prąd i gaz i nawet telefonia. Wiecej chyba już się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebakal
pakiety zwykle są tańsze. Sprawdziłem przeniosłem się z gazem i prądem do Novum i mam teraz 1 dostawcę na te dwie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomiczek
ja tez nie mam już tego, co ostatnio zmienił nazwę i mam święty spokoj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaomon
każdy we własnym zakresie musi odpowiedzieć sobie na pytanie - czy placi dużo/za dużo za prad/gaz, a jeśli tak to sprawdzić czy nie ma gdzies taniej. To proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy swiatecznym stole sie dowiedzialam ze u mnie w rodzinie zmienili sobie sprzedawce pradu i ze to naprawde tansze jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, przy zastawionym stole rozne tematy sie pojawiaja. A temat kasa to jeden z wazniejszych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz na majoweczce przy grillu mozna pogadac ze znajomymi - ciotka mniej się orientuje, ze sprzedawce się zmienia na tanszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillowicz
na grillu to ja będę myślał gdzie piwo taniej kupic ;p A tak serio to różne tematy się mogą wywiązać, a jeśli chodzi o oszczednosci to każdy nadstawi ucha. I wole od znajomego o takich rzeczach posłuchać niż czytac na stronie sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaro
jak szukamy wiedzy na inetesujace nas tematy to wszedzie grzebiemy. Ale lepiej pytac ludzi z ktorymi rzadko się widujemy, bo jest wieksze prawdopodobienistwo, ze czegos sie dowiemy. U mnie w rodzinie nikt nie zmianiał sprzedawcu pradu czy gazu, a chetnie bym sie czegos dowiedzial z pierwszej reki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojak
czytałam artykuł na ten temat - zmiana nie wymaga od nas zadnych zabiegow, bo upoważniamy nowa firme. Ale trzeba wybrać te nowa firme najlepsza dla nas - to jest dopiero problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banach00
jak sie ma firme to sie wiecej placi za rachunki wiec i wieksze sa oszczednosci ale i w prywatnych gospodarstwach gra jest warta swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepikarz
a jak mamy sklep nieduży to taka zmiana sprzedawcy już się kalkuluje czy to tylko dla dużych firm jest tak bardzo korzystne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjanow
na szczęści czasy monopolu już minęły i można zmenić dostwcę głównych usług. Zmieniłem gaz i prąd na Novum. Jedna faktura, mniejszy koszt. jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratio15
do sklepikarza - nie ważne jak dużym jesteś przedsiebiorca - zmiana i tak może Ci się oplacic. Także bez obaw, przeglądaj oferty jak Cie kusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianna1
jak ktoś jest zaradny i przedsiebiorczy to bedzie potrafil cos ugrac na takiej zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×