Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość JoannaZk

Zmiana sprzedawcy gazu i prądu

Polecane posty

Gość gość
te zmiany sa po to bybylo korzystniej dla klienta - nikt nie zmieni sobie sprzedawcy jak wyjdzie mu w nowej firmie drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana dla zmiany nie ma sensu trzeb wyszuka cnajlepsza dla siebie ofertę i porównać z obecną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek09
szukac, porównywać i negocjować ewentulanie żeby się opłaciła ta zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limka89
ja chyba z najbardziej atrakcyjnych to znalazłam novum. czytam jeszcze opinię, rozmawiałam już z doradcą chyba w sumie będę na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem zachwytu z Novum. Ceny mają bardzo wysokie. Też korzystałem z porównywarki internetowej, wybrałem pierwszą piątkę i poprosiłem o ofertę indywidualną. Najlepszą dostałem z HEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert152
Czy wśród użytkowników jest ktoś, kto miał do czynienia z dostawcą http://onico.pl/ (dostarcza gaz głównie firmom i instytucjom publicznym)? Czy moglibyście wypowiedzieć się na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaxxa_74
Z własnego doświadczenia wiem, że ONICO zapewnia terminową dostawę. Kontaktowałem się z nimi przez formularz kontaktowy na stronie www. Osobiście polecam, jak na moje potrzeby jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniałem akurat niedawno dostawcę prądu i wychodzę na tej zmienia na plus, oby tak dalej. Cały transfer miałem przeprowadzony przez firmę zewnętrzną, na stronie csaipartnerzy.pl jest do nich kontakt. Pomagają firmom w całej Polsce takim zmianom dostawców energii, czy gazu, z tego co wiem to kluby sportowe między innymi z nimi współpracują, a trzeba przyznać że taka hala sportowa to może generować spore koszty jeśli chodzi o światło więc na pewno warto sobie to optymalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na nawet nie próbuję, dla nas wystarczyła wymiana oświetlenia na energooszczędne activejety żeby poczuć różnice w rachunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malecki

ja zmienilem dostawce energii elektrycznej na PGNiG od którego juz X lat mam gaz i jestem zadowolony z opłat - tym bardziej, ze przez mBOK PGNiG mam wgląd w historię zużycia paliwa gazowego oraz energii elektrycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam firmę Axpo, to nr do handlowca, z którym podpisałam umowę 664434989. Od 3 lat moja firma ma dużo niższe ceny za prąd i gaz, doradca handlowy odzywa się zawsze jak tylko spadną ceny prądu, żeby zagwarantować dobre stawki na kolejne lata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaz jest bardzo drogi, dlatego lepiej pomyśleć o ogrzewaniu elektrycznym, wystarczy tylko wybrać dla siebie odpowiednią opcję, żeby też nie stracić na tym. Dla osób, które na co dzień przebywają w pracy, odpowiednia będzie taryfa g12. W ciągu doby są dwie taryfy. Tańsza energia jest w godzinach 22-6 rano i 13-15. Dokładnie opisano to wszystko w tym artykule https://eon.pl/dla-domu/portal-o-energii-dla-domu/taryfa-g12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×