Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Opinia o sklepie VUBU

Polecane posty

Gość gość

Jestem niezadowolona z tego sklepu! Nie odpisują na maile, nie odczytują wiadomości, nie można doprosić się o udzielenie jakichkolwiek wiadomości. Sukienki nie otrzymałam i raczej już nie otrzymam, nie polecam tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś jedyna . Ja też czekam na pieniądze. te skurczybyki śmieją sie z nas. wyłudzają kasę. nie da nic straszenie nie reagują na żadne emaile telefony. już pisałam do skarbówki inspekcji na wet policji w Piasecznie. ta firma pojdzie z torbami straci towar a pieniazki komornik i bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja! !!!!!! Nie kupujcie, a juz na pewno nie placcie z gory. Ja mialam to szczęście, ze zamowilam z płatnościa przy odbiorze. Zamówienie zlozone 1 maja, brak kontaktu ze sklepem, infolinia zawieszona, na maile nie odpowiadają. Napisali tylko, ze nie wyslali zamówienia, bo czekaja na platnosc. Odpowiedzialam, ze wybralam platnosc przy odbiorze. No i cisza od tego momentu. Ewidentnie czekają na pieniądze. Nie dajcie sie oszukac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam. Zacznijmy od tego że towar który dostałam nie jest najlepszej jakości, w dodatku jedna z sukienek jest maźnięta długopisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

29 października 2018r. zamówiłam na tej stronie ubrania, jakość okropna a rozmiary nie wiem skąd biorą. 2 listopada 2018r. wygenerowałam zwrot zakupionych rzeczy a 3 listopada odesłałam pocztą. Paczkę odebrali 8 listopada 2018r., jak weszłam 22 listopada 2018r. na konto założone na ich stronie internetowej zwrot był rozpatrzony pozytywnie i od tego czasu czekam na zwrot należności…Po wysłaniu 6 wiadomości w tej sprawie  łaskawie odpowiedzieli, że zwrot został przekazany do księgowości oraz że ze względu na olbrzymią ilość zamówień obecnie czas do wykonania przelewu może się wydłużyć. Myślałam, że na początku 2019r. coś się zmieni, wysłałam 3 kolejne wiadomości i nic…Telefonów również nie odbierają. Jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu ze zwrotem pieniędzy i na pewno tyle nie czekałam na ich zwrot. Szczerze nie polecam tej strony ani tej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam zakupy Kasia

Zrobiłam zakupy w tym sklepie 25.01.2019 i od razu zapłaciłam za zamówione rzeczy. Zero kontaktu, poza jednym mailem, że towar jest niedostępny. Wysyłam po kilka maili i nikt nie raczy odpowiedzieć. Odradzam zakupy w tym sklepie a jak już ktoś kupuje to lepiej zapłacić przy odbiorze. Czuję się oszukana i sprawa pewnie skończy się na Policji. Mam jednak nadzieję na wyjaśnienie jakoś tej sprawy, może ktoś w końcu raczy mi odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie polecam! Zamówienie złożyłam 5maja na cztery ...enki.Zapłacilam od razu za zakupy.Kiedyś korzystałam z tego sklepu i nie było nigdy problemu.Wszystko przychodziło w ciągu kilku dni,...enki były ładne.Nawet nie przypuszczałam, że tym razem może być inaczej.9 mają dostałam maila od sklepu Vubu, że jednej ...enki nie mają na magazynie i czy w to miejsce chce otrzymać przesyłkę bez tej ...enki , wybrać w to miejsce inny produkt lub anulować zamówienie a kwota zostanie mi zwrócona na konto ,które mam im podać.Wybrałam w miejsce ...enki której nie było inną ( ...enka była o 16zł tańsza od tej której nie ma na stanie) wysłałam też nr konta do zwrotu tej różnicy w cenie.Od tamtej pory cisza zamówienie cały czas ma status : wstrzymane, pomimo wysyłki kilku mail zero odzewu.Jak dzwonię na infolinię jest nagrana wiadomość,że infolinia jest zawieszona do odwołałania i zapraszają do kontaktu na maila.Tylko, że na maile nie odpisuja.Oczywiście zwrotu różnicy w kwocie zamówienia też brak.Co dziwne na str.sklepu została wystawiona pro forma z datą 13 mają gdzie jest wpisana kwota za ...enkę,której przecież nie było.W takim razie dlaczego znalazła się ona na fakturze skoro nie mieli jej na magazynie?? Nie wiem czy to zamówienie wyślą czy nie bo ze sklepem nie ma żadnego kontaktu.Czytajac opinie innych osób widzę, że na zwrot pieniędzy też czeka się w nieskończoność.Takie traktowanie klientów to jedna wielka porażka.Odradzam sklep każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W marcu 2019r. zamówiłam na tej stronie ubrania a w kwietniu wygenerowałam zwrot zakupionych rzeczy i odesłałam paczkę z rzeczami. Paczkę odebrali i zwrot był rozpatrzony pozytywnie. Od tego czasu czekam na zwrot należności…Po wysłaniu 6 wiadomości w tej sprawie  łaskawie odpowiedzieli, że zwrot został przekazany do księgowości oraz że ze względu na olbrzymią ilość zamówień obecnie czas do wykonania przelewu może się wydłużyć. Myślałam, że na początku maja  coś się zmieni, wysłałam 3 kolejne wiadomości i nic…Telefonów również nie odbierają. Jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu ze zwrotem pieniędzy i na pewno tyle nie czekałam na ich zwrot. Szczerze nie polecam tej strony ani tej firmy! Chyba muszę iść na Policję. Tyka czadu czekać na piieniadzem!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×