Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie lepiej rezerwowac wakacje na expedia czy na last minute?

Polecane posty

Gość gość

albo jest jeszcze on the beach dotad zwykle rezerwowalam osobno loty np easyjest, ryanair aczy jet2. i osobno hotel poprzez booking.com czy trivago. teraz chce na ferie lutowe (mieszkam w Szkocji) rezerwowac od razu poprzez jedna strone lot + hotel. ale zadne all inclusive mnie nie interesuja. jakie macie doswiadczenia z tymi stronami?? opinie w sieci sa takie, ze last minute nieco drozsze ale wiarygodniejsze - pod jakim wzgledem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina32
ja z reguły i tak rezerwuję najpierw loty a potem nocleg na bookaparcie czy bookingu ;) wychodzi to taniej i jeszcze ani razu mi się nic złego nie przydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK dzieki ale mam znajomych ktorzy mowia ze wlasnie rezerwujac lacznie lot + hotel serio jest nieco taniej. czasem duzo taniej. kolezanka jak rezerwowala na poczatku roku (a leciala wiosna) przez expedia wypad dla siebie i meza do Rzymu, zaplacila za loty i hotel 4* w sumie tylko 650 funtow (5 nocy). to nieduzo. a osobno mowila to by bylo jakos 60-80 funtow wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezerwować można wszędzie tam gdzie są pozytywne opinię użytkowników, wtedy pewność że miejsce spełnia oczekiwania jest znacznie większa, można też skorzystać z tej wyszukiwarki http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ będzie szybciej i łatwiej znaleźć dokładnie taki nocleg jaki Wam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też korzystam raczej z serwisów typu Airbnb, bookin, Bookapart, w biurach zdzierają straszne prowizje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam jednak last minute - bo expedia nie znam. jest cos takigo jaktext holidays czy coś, ale strasznie irytuje mnie ih strona. na lastminute jest przejrzyście, szybko, i godne zaufania (latałam przez nich flight +hotel dwa razy dotąd i zawsze tak jak obiecuje opis było, odległosci od lotniska, wygląd hotelu u itd) Jeśli lecisz do Rzymu to polecam (nie wiem czy nie uzna za spam) hotel Gordon, 20 minut spacerkiem do Koloseum ; czysto, miły staff, niezłe śnaidanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam dodać, ten hotel to wyniósł nam jesienią rok temu jakoś niecałe 300 funtów za 5 nocy więc luz (za dwie osoby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mieć wcześniej wszystko zaplanowane. Dlatego już teraz planuję wyjazd wakacyjny. W tym roku chcemy pojechać do Sopotu. Byłam tam już kilka razy i chcę właśnie zabrać tam dzieci. Jeszcze teraz można troszkę po negocjować ceny. Noclegi w Sopocie znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Sopot mają tam dużo ciekawych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simeona
ja sama organizuje wszystko, wyszukuję tanie loty i potem znajduję jakieś fajne noclegi na bookaparcie czy bookingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meteor warto sprawdzić, tutaj masz adres strony -meteor24.pl. Takich serwisów z ofertami noclegowymi ogólnie jest bardzo dużo. Tutaj mi się podoba że oferty mają aktualnie i dwa że są dobrze opisane, dużo zdjęć dołączają. No a poza tym wybór jest urozmaicony, można i pokój gościnny znaleźć i cały domek do wynajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×