Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to typowe objawy ciąży?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat i zaczęłam współżyć półtorej miesiąca temu. Tamten cykl przebiegł bez większych zakłóceń. W tym cyklu zaczęłam baczniej siebie obserwować, ponieważ jeszcze w tamtym cyklu urosły mi piersi i zaczęłam miewać mdłości. Mierzę temperaturę codziennie (zaczęłam tydzień przed owulacją) w ustach, o tej samej godzinie, przed wstaniem. Przed owulacją miałam temp. 36,2-36,3, w dzień owulacji (17dc-taką datę pokazał mi kalendarzyk) miałam 36,7, więc najprawdopodobniej owulacja wystąpiła dzień wcześniej-16dc, bo zaraz po niej zniknął śluz. Niestety, seks uprawiałam 48h po wzroście temp.-18.dzień cyklu. Wtedy nie miałam śluzu wcale i to w ten dzień pękła mi błona(wcześniej tylko czasami została uszkodzona). Temperatura po owulacji waha się 36,6/36,5. Następnego dnia po stosunku zaczęłam odczuwać ból w piersiach(wtedy zaczęłam myśleć, że do zapłodnienia doszło w poprzednim cyklu). Test zrobiłam 23 dnia cyklu-bardzo stresowałam się nim dzień wcześniej i temperatura w dzień testu wynosiła 36,8(teraz znowu 36,5). Odczuwam uczucie mokrości i na wkładce widać żółte ślady, a przy badaniu szyjki macicy biały śluz. Zawsze przed okresem(ma być za 7 dni) odczuwałam wilgotność. Dzisiaj pierwszy raz zbadałam szyjkę i nie wiem nawet czy na pewno dotknęłam szyjki,ponieważ wydawała się być naprawdę nisko(przy ujściu z pochwy praktycznie), twarda, zamknięta(ale można było uczuć, że delikatnie jednak jest otwarta) i pokryta niewielką ilością białego śluzu. Przy dotyku odczułam delikatny ból po prawej stronie podbrzusza.Test wyszedł negatywnie,powtórzę go na 2 dni przed spodziewaną miesiączką. Tylko...martwię się, że jednak jestem w ciąży,a jestem młoda i może niepotrzebnie się nakręcam, ponieważ jak się naczytałam, że w ciąży drażnią nas zapachy to w dzień przed testem wszystko mnie drażniło,a gdy już wykonałam test to nic mi nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS Czy testy ciążowe wykrywają ciążę po zapłodnieniu czy po zagnieżdżeniu? Staram się nie nakręcać, bo to trochę niszczy to moją psychikę, a podejrzewam, że mdłości są wynikiem stresu, bo pojawiają się zazwyczaj przy silnym stresie i czasami do tego dochodzi biegunka, ale jednak ciągle nie jestem pewna czy to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie nagroda 500+.Piz.ę trzeba wiedzieć kiedy konsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę takie komentarze są zbędne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wcześnie nie ma objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślałam, ale niektóre kobiety piszą, że już po zapłodnieniu wiedziały, że mogą spodziewać się dziecka i wbiło mi się to do głowy i nawet jak już próbuję sobie tłumaczyć, że za wcześnie to przypominają mi się ich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×