Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierścionek zaręczynowy.

Polecane posty

Gość gość

Cześć Dziewczyny, Jestem z moją Ukochaną od prawie 6. Chciałem jej się oświadczyć w 5 rocznicę właśnie i tu rodzą się pytania, ile powinienem wydać na pierścionek zaręczynowy dla dziewczyny. Oboje jesteśmy studentami i nie mam zbyt dużych funduszy. Druga sprawa to szukam fajnych pomysłów na oświadczenie się. Termin rocznicy wypada w Zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dziewczyna, która również zaręczyła się na studiach powiem tak: nieważne jaka cena, ważne, żeby był ładny. Miło, jakby był złoty, ale oczko zupełnie dowolne. A raczej - z powodzeniem może być cyrkonia, ametyst, akwamaryn albo coś innego z tej półki. W sieciówce za taki pierścionek zapłacisz pewnie ok. 4-5 stów. W prywatnych salonach jubilerskich jest taniej, więc je polecam. Niektórzy nawet kupują w lombardzie. Tu zdania są podzielone. Dla jednych to miejsce, gdzie za nieduże pieniądze można znaleźć cenny unikat, ale są też tacy którzy boją się przesądów, albo w ogóle krzywo patrzą na takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta ma inny gust. Fajnie jest popatrzeć na różnych stronach typu http://naslubnymkobiercu.pl albo warto też, na przykład, dyskretnie podpatrzeć, podpytać ukochanej jakie jej się podobają. Może wybrać się z nią do sklepu, niby tak przypadkiem? Albo popatrzeć z nią na gabloty jubilerów, bo niby szuka się zegarka dla siebie albo kolegi co ma urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×