Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja Dziewczyna ma problem

Polecane posty

Gość gość

Witam Jestem z moją dziewczyną prawie 2 miesiące i bardzo ją kocham i ona też to wie . Jednak od począku związku ona ma " blokadę " " doła " tak to ona określa jest to spowodowane jej poprzednim związkiem gdzie była non stop oszukiwana . Staram się jak mogę ale jedyne co widzę po niej to " obojętność " gdy dzisiaj zapytałem jej czy zależy jej na mnie to w odpowiedzi dostałem że tak chociaż zdaje sobie sprawę z tego że nie widać tego po niej i dodała że ciągle ma doła i jest coraz gorzej ( oczywiście nie chce ze mną o tym pogadać ) . Nie wiem co mam robić , bardzo ją kocham i boję się że ją stracę ale jednocześnie ta miłość mnie wyniszcza psychicznie . Rozmowa z nią nie wchodzi w grę bo nie chce gadać na ten temat czy pozostało mi tylko czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dość niedawno skończył się jej poprzedni związek? potrzeba w takim razie czasu żeby jej przeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko o jakiej miłości ty mówisz po 2 miesiącach? Dziewczyna ma rację, raz dostała po d***e od takiego co też pewnie wmawiał jej jak to bardzo ją kocha i teraz jest ostrożna. Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie takie dziecko bo mam już te 22 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×