Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak szybko schudnąć 5 kilo?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o pomoc w szybkim schudnięciu kilku kilo. Ciagle mam wahania wagi z ogromnego stresu. Potrafiłam co tydzień ważyć o 2-3 kilo wiecej a zaraz potem ni stad ni zowąd zgubić to bez powodu - od tak brak apetytu potrm to ustało. Ostatnio w pracy schudłam z 7 kilo gdyż nie miałam ani dnia wolnego w tym czasu na jedzenie. Stwierdziłam ze aż niezdrowo sie wychudzilam i chciałam przytyć z 2-3 kilo a skończyło sie na efekcie jojo. Proszę o doradzanie, raz sie sobie podobam a raz mam okropne kompleksy. Jak schudnąć kilka kilo - błagam o cos ekspresowego bo to mnie najbardziej motywuje. Liczenie kalorii praktykowałam juz bardzo dawno temu a waga ani drgnęła.blagam o cos szybkiego bo tylko takie cos daje mi powera, przy długich dietach skomplikowanych ja tracę nadzieje a myśle ze cos ekspresowego nakręciloby mnie tez psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dodam ze chciałabym schudnąć bo takie ciagle wachania wagi sprawiają ze moje ciało Coraz gorzej reaguje. 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem właśnie. A na czym miałaby polegać ta Głodówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś na poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkol11
Chyba nie wiesz co mówisz,jeżeli proponujesz głodówkę! Nigdy nie stosuj głodówki: Ja jadam regularnie co 3h(5 posiłków dziennie) pieczywo tylko rano, 1,5 l wody dziennie, dużo ruchu(chodzę na Zumbe) do tego przyjmuję również suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i naprawdę chudnę i Ty też możesz wystarczy chcieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisała przedmówczyni. Posiłki tylko, że regularne i ŻADNYCH słodkich rzeczy przed obiadem, (czyt śniadanie, bułka słodka czy płatki chyba że kukurydziane), a potem możesz do 18 żyć na pizzy i co ci dusza zaprahnie. Efektu jojo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diety nie działają. Po prostu półtorej godziny lekkiego tr****iku codziennie. I zaczniesz wyglądać naprawdę nieziemsko. Nie żaden bieg przez pół godziny, tylko leciutki tr****ik, ale przez półtorej. No dobra, godzina wystarczy, ale nie mniej, staraj się więcej. I cukier odrzuć, więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam 10kg w 21 dni przed moim ślubem. Wszystko działo się na ostatni,ą chwilę i nie było czasu...moze słaba organizacja...ale Wszystko wyszło świetnie i na zdjeciach wyglądam rewelacyjnie! Schudłam dzięki wspaniałej diecie http://dietoholicy.pl/dieta-21-dni któa moge wam z całego serca polecic. Działa skutecznie i bezapelacyjnie zrzuciecie zbędny tłuszcz tak samo jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×