Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytłumaczcie mi jak można być za aborcją, eutanazją i wegetarianinem

Polecane posty

Gość gość
gość dziś czlowiek ale zycie juz się zaczeło i istnieje, a ci ktorzy sa za aborcją do 12. tż jaka to roznica? x zasadnicza, chodzi o to, żeby nie było bólu i cierpienia... nie kazde zycie musi się urodzić, czasem rodzic nie ma możliwości/ jest niegotowy. Za każdym razem jak się powstrzymujesz do kopulowania, to tez nie dopuszczasz do zycia, które powstałoby prawdopodobnie xxxxxxxx Aha, to wg ciebie lepiej wyskrobac zarodek z bijacym sercem aniżeli nie dopuscic do zaplodnienia, czy tez moze stawiasz to na rowni ? Sorry ale brak mi slow... A tak na marginesie, w niektorych krajach aborcja jest mozliwa do 24 tc, i co zapewne dziecko w 5 miesiącu ciazy NIC nie czuje a mamusia wyswiadcza mu przysluge konczac jego zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIECKO jest NARODZONE! plod to NIE JEST DZIECKO! wracac na biologie!! gość wczoraj - ktore to zwierzeta tak zaciekle bronia swoich dzieci? czy zdajesz sobie w ogole sprawe ile narodzonych zwierzat z jakakolwiek skaza czy ulomnoscia jest pozerane przez reszte stada lub pozostawiane na pewna smierc? ile narodzonych zwierzat jest zabijanych przez 'rodzicow' chocby langury – malpy, moze poczytaj troche zamiast pisac takie brednie? a jezeli juz nadajesz emocje i uczucia zwierzetom to na litosc boska badz w tym konsekwentna! samice wielu gatunkow zagryzaja po narodzinach swoje dzieci wiedzac, ze sa one chore/uposledzone by 'zaoszczedzic im cierpien', te antyaborcjonistki wola wszelkim kosztem nawet zycia matki doprowadzic chory plod do narodzin tylko po to by dziecko umieralo w meczarniach parenascie godzin czy dni! ale wazne ze mateczka trzyma konajace i cierpiace meki wieksze niz ona przy porodzie swoje dziecko, nie? 'empatki' od siedmiu bolesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to wg ciebie lepiej wyskrobac zarodek z bijacym sercem aniżeli nie dopuscic do zaplodnienia, czy tez moze stawiasz to na rowni ? Sorry ale brak mi slow... x wynik jest ten sam, tych dzieci, które prawdopodobnie urodziłyby się, nie będzie... jak jest zarodek z bijącym sercem, wcale nie wiadomo, czy to dziecko się urodzi, poronienia sa częste, zwłaszcza obecnie.. wiadomo, ze jak płodna kobieta bierze srodki anty- to tez nie urodza się dzieci, które urodziłyby się gdyby ich nei brała. Dlatego pewnie kościół kat. jest tak niechętny antykoncepcji.. po prostu mamy się p******ic jak króliki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowimy o aborcji na zyczenie, a nie o zagrozeniu zycia matki czy nawet chorym plodzie. Juz nie przesadzaj. Niedlugo to kobieta bedzie okrzyknieta bohaterka, jezeli w ogole laskawie zdecyduje sie urodzic, skoro unicestwienie dziecka jest czyms normalnym i godnym pochwaly. Swiat staje na glowie. Odpowiedzialnosc za druga istote zostaje zepchnieta gdzies daleko. A powolane do zycia istoty placa zyciem za wszystkie bledy "doroslych" ludzi. Czemu nie upominacie sie o wysokie kary dla g****icieli ? Ach, zapomnialam ze za czyn zwyrodnialca placi niewinna istota i to wam wystarcza. A zbrodniarz moze byc bezkarny i radosnie plodzic kolejne zarodki do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja na zyczenie BYLA, JEST i BEDZIE! jakiekolwiek prawo bedzie w danym kraju :O w polsce nie chca by byla takze w skrajnych przypadkach, i tym sie kieruje wszelki Czarny Protest! nie twoimi histeriami na wyrost o legalnej aborcji na zyczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wynik jest ten sam, tych dzieci, które prawdopodobnie urodziłyby się, nie będzie... jak jest zarodek z bijącym sercem, wcale nie wiadomo, czy to dziecko się urodzi, poronienia sa częste, zwłaszcza obecnie.. wiadomo, ze jak płodna kobieta bierze " Wiesz dla mnie jest roznica pomiedzy zabezpieczaniem sie by do zaplodnienia nie doszlo, a unicestwianiem powstalego juz zycia. To tak samo, jakby powiedziec ze mozna zamordowac czlowieka, bo i tak by kiedyś umarl i na jedno by wyszlo. A co do poronien, natura eliminuje tylko wadliwe zarodki, zdrowych nie. Nie ma poronienia na zyczenie. Takze nie porownywalabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro unicestwienie dziecka jest czyms normalnym i godnym pochwaly. Swiat staje na glowie. x płodu, a nie dziecka... ale niektórym nei da się przetłumaczyć.. a jak jesteś taka nawiedzona, to nie zapomnij nadstawiać d**y w każdy płodny dzień, kazda twoja komórka jajowa wydalana podczas miesiączki, to mogło być dzieciątko z bijącym seruszkiem, jak mogłas nie dac mu zyc?? Nalezało przynajmniej spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do poronien, natura eliminuje tylko wadliwe zarodki, zdrowych nie. Nie ma poronienia na zyczenie. Takze nie porownywalabym tego. x a g. prawda, choćby podczas głodu często ciąża ulega poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wegetarianką i jestem przeciwna aborcji oraz eutanazji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za klauzulą sumienia dla weterynarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wszystko i wszyscy zostali przez autorkę wepchnięci do jednego wora i przemieszani. Kochana jeżeli zobaczysz kiedyś bliską ci osobę umierającą na raka w strasznych katuszach, siną, płaczącą, wymiotującą i błagającą o śmierć tak jak ja musiałam widzieć to wtedy pogadamy o tym jak straszna jest eutanazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta cała przybysz to przypadkiem nie jest wegetarianką i nie walczy o prawa zwierząt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przeciwko pisiorstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja i eutanazja dotyczy ludzi- ich sprawa a dlaczego tez ludzie maja decydowac o zyciu i smierci zwierzat. Kto im dal takie prawo? Kochaja smak krwi, miesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia bólu to nie jest głowny powod o co walczą obrońcy zycia,tylko o to ze taki czlowiek ktorego sie zabije w lonie matki- nie bdzie miał juz nigdy przenigdy szansy dorosnac,zakochac się,zyc, myslec,czuć. x Pięknie tak teoretyzować- tyle że każde twierdzenie można odwrócić-gdyby matka Trynkiewicza zdecydowała sie na aborcję to teraz żyłoby 3 zamordowanych przez tegoż Trynkiewicza chłopców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem dokładnie osobą z postu Autorki i co, nie wolno mi? No właśnie wolno. Tak jak każdemu innemu człowiekowi wolno być sobą. A Autorka skoro nie może tego zrozumieć to cóż, jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cysior
Jak patrzę na bezmiar potrzeb i bezmiar ogłupienia przez media mantryków i innych szamanów, tak przysiądę na pieńku ze scyzorykiem w ręku, aby za szybko wszy mnie nie uśpiły. Popatrzę i pomarzę jaki piękny byłby to kraj, gdy ktoś bez wrzeszczenia nie lubił mięsa zwyczajnie, gdyby ktoś bez ideologii szanował, że ja siedzę na pieńku ze scyzorykiem i zerkam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twój topik przypomniał mi Natalke Przybysz która wyskrobała trzecią ciążę bo "miała za małe mieszkanie", ale wzięła udział w akcji "adoptuj pszczołe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba i dobrze ze wyskrobała? Co wy tacy nawiedzeni z tymi bachorami? wyjdz na ulice, zobacz ile tych ludzi, pracy nie ma, zyc si enie da przez nadmiar ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×