Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie mogę kupić zwykłe spodnie przez internet?

Polecane posty

Gość gość

Nigdy nie robiłam zakupów przez internet, a teraz chciałabym. Oczywiście weszłam na popularne allegro i szlag mnie trafia:O Chcę kupić zwykłe jeansowe spodnie, klasyczne, żadne rurki, żadne obcisłe do bólu. Zwykłe, proste pieprzone jeansy:O I co? I nie mogę nic takiego znaleźć, a jak znajdę i wchodzę to się okazuje, że to rozmiar albo dla patyczka albo dla słonia. Po cholerę mieć kilka stron z różnymi rozmiarami? Nie prościej byłoby mieć jedną ze spodniami i klient by sobie wybierał rozmiar? Nie wiem naprawdę czy to ja jestem jakaś dziwna? I czy znalezienie produktu na allegro pochłania cały dzień? proszę doradźcie mi, bo sama nie wiem już co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka moda, mam ten sam problem. W ogóle kobietom trudno kupić spodnie, muszą być ładne, przelegające, dobrej jakości, niedrogie, tuszujące wady figury, mające ładne przeszycia i w ogóle... Masakra. Zazdroszczę czasami swojemu facetowi, który ma tylko jedno kryterium: musi w nie wejść. A to, że się lekko gdzieś pomarszczą albo ma ciutkę luzu jest normalne i wygodne. Wymierzył swoje ciuchy i teraz kupuje spodnie niemal w ciemno tutaj: https://falzar.pl/ A ja się dalej męczę ze swoimi zakupami :( Jak znajdziesz fajny sklep z damskimi, to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×