Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paula3303

bezrobotna matka 2 dzieci

Polecane posty

no nie jest mile takie rzeczy na swoj temat czytac jak ktos mnie nie zna. czasu sie nie cofnie ale mysle zmienic przyszlosc dzieci. mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.52 w domu wszyscy zdrowi? Autorko ogaenelas info na temat dsm? Gdzie ty teraz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, musisz doprowadzić do tego żeby ten zasiłek w Czechach mu zabrali. Napisz tam, nie wiem napisz podrób jego oświadczenie że już nie chce z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto już nie będę używać epitetów, ale naprawde nerwy tu każdego szarpią jak to czytamy, SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, SWOJĄ ZMIEŃ, dzieci dorosną i pójdą własną drogą, a ty masz 28 lat i z bliżej nieokreślonych powodów dałaś zrobić z siebie zwykłą bezużyteczną ścierkę, więc póki nie zmienisz nastawienia do własnego życia to nie masz szans na zmiany. I to dzieciom właśnie jest twoja zmiana potrzebna żeby mogły sobie później radzić w życiu lepiej niż ty do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie ogarnij wkoncu dziewczyno... nie bedzie lekko napewno... ale w DSM Ci pomoga a Ty odpoczniesz psychicznie i zaczniesz zycie ukladac na nowo i kiedys spotkasz kogos innego z kims sobie ulozysz zycie... a dzieci nie beda miec przynajmniej zniszczonego dziecinstwa i zoranej psychiki na cale zycie... UCIEKAJ !!! PS. a co do wszystkich ktorzy tylko potrafia Ta dziewczyne pojezdzac to widac ze sa malymi ludzmi bo normalni ludzie starali by sie postawic w jej skorze i zrozumiec ze nie jest jej latwo i nie potrzebuje tego zeby ktos ja jeszcze dolowal bo juz ma PIEKLO w domu... ale jak widac Ci ktorzy tylko pisza obelgi probuja tym dowartosciowac samych siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula ratuj siebie i co wazniejsze dzieci bo one cierpia jeszcze bardziej niz ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×