Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
awwzelka

Zakochałam sie ? Czy można kochać dwóch ?

Polecane posty

Witam. Przychodzę do was z osobistym problemem dlatego ze nie mam z kim o tym porozmawiać . Wiec, jestem ze swoim chłopakiem 3 lata i od pewnego czasu nie zbyt dobrze sie nam układa przez co popadam w jeszcze większy wir zakłopotania z moim przyjacielem . Swojego przyjaciela poznałam jakies pół roku temu i od razu zauważyliśmy ze nadajemy na tych samych falach , mimo ze jest o 5 lat starszy. Bardzo dobrze sie dogadujemy , rozmawiamy o wszystkim i wiemy ze możemy sobie ufać , nie znam lepszej osoby do wygadania sie i picia , lecz w tej sprawie do niego iść nie mogę :(. Moj chłopak toleruje to ze spotykam sie z przyjacielem , wiec dlatego nic nie podejrzewa ze od pewnego czasu co raz bardziej sie z nim związuje i zbliżamy sie do siebie , przez co zaczynam czuć do niego coś czego wcześniej nie czułam , zauroczenie ? Zakochanie ? Wiem tyle ze zależy mi na nich obu , z chłopakiem jestem już trochę czasu i nie żałuje ani chwili z nim spędzonej , wiem ze go kocham ale dręczy mnie pytanie czy można kochać dwóch ?? Jest mi z moim bardzo dobrze , jest troskliwy i wyrozumialy lecz zauważałam ze moj przyjaciel odgrywa drugoplanowa role w naszym związku , mianowicie role słuchacza , ze swoim chłopakiem nie rozmawiamy szczerze o uczuciach , on tak nie potrafi , już próbowałam przez co znalazłam osobę która mnie zawsze wyslucha . Boje sie ze nasz związek już nie kwitnie , zrobił sie ponury i szary i przez to rodzi sie nowe uczucie do osoby równie bliskiej . Może to tez przez to ze mając 16 lat zaczęłam byc ze swoim chłopakiem ? Chciałabym mieć ich dwóch choć wiem ze nie mogę . Z moim chłopakiem miałam dalekobieżne plany które ostatnio straciły sens . Zauważyłam ze moj przyjaciel jest znacznie bliższy mi niż chłopak - dziwne nie prawda ? Co raz częściej myśle ze szkoda ze nie poznałam go szybciej . Co byście zrobili na moim miejscu ? Proszę o konkretne odpowiedzi , jestem rozerwana pomiędzy dwoma niezastąpionym mężczyznami bez których życia sobie nie wyobrażam . Błagam również o wyrozumiałość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×