Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oszkaa

Witam :)

Polecane posty

Gość gość
dash rysiu to projekt napletka bo to on ciagle chwali sie ze jest lepszy od prawiczkow na kafe i wiecej osiagnal, wystaczy przejzec jego tematy wszystkie jego tematy sa o tym co on osiagal prawo jazdy samochod studia albo o tej jego dziewczynie przegrywka cala czas piszesz z napletkiem czyli dash rysiem on tu jest najwiekszym narcyzem dalas sie wkrecic hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wierzę, że można pisać o kimś kto wygląda jak przecinek faceta, że jest przystojny. Koleś ma też strasznie przeciętna twarz więc nie róbmy jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
ale tu nie ma nad czym główkować idioto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
marzysz o jakiś duposzkach ale jedyne na co cię stać to srysia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrywka kompromitujesz się :D P*****lnij sobie baranka na seriooo pasztecie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można być tak glupim jak ten 22letni karaluch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszka jesteś napalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
a nawet jeślli choc tak nie jest, czemu mam się przejmować co tu o mnie myślą? ja nie należę do tych. przecież i tak się nie przyzna. a mnie g****o obchodzi co inni myślą. to nie powinno być dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Neptyk
Przegrywka jest zazdrosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie mozesz sobie myśleć co chcesz ważne ze ja znam prawde:D a Ty możesz snuć domysły i to jest bardzo smieszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
ps. nie jestem pasztetem. ja mogę siebie tak nazywać w chwilach złości ale tak naprawdę ważę 55 kg i mam sportową sylwetkę. stąd umiem robić pompki chociażby. do tego naprawdę nie trzeba być transem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk pedale jak ci się bajerowało smakosza? :D Czułeś pulsowanie w odbycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
o nie k***a rychu to raczej nie napletek to nie jest takie oczywiste jak z duposzką. jakby był to ja i tak lubie i szanuje tego internetowego rycha, a nie napletka. a zresztą ja nie mam romansu z rychem i tak. neptyk to oszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
no napletek znasz prawdę bo nią jesteś. trudno żebyś nie znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk to pomysłowy gej. Stworzył oszkę, żeby móc wyrywać facetów i być w cyber związku. Ciekawe na kogo teraz poluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
ps. nie jestem zazdrosna choć to może tak wyglądać. ale ja mam gdzieś jak to wygląda. bardziej żałosne jest udawanie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
i wypieranie się tego. ale napletkowi zależy na poklasku dlatego musiał zostać dziewczyną bo bez tego poklasku by nie było ;) on nalezy do tych których obchodzi co o nim sądzą np. takie praviki24. zakompleksiony burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że neptyk jest gejem. Mógł stworzyć przystojnego faceta, ale wybrał dziewczynę. Ile czasu można bajerować faceta tylko dla żartu? Neptyś zabujał się w smakoszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skącz już o nim gadasz ps. jesteś zazdrosna i masz obsesje na jego punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
21:47 nie jestem zazdrosna. jestem zakochana w kimś nieosiągalnym od dwóch lat i jest mi przez to ciężko. wylewam na to forum frustracje bo co mam zrobić? obłuda jest w**********a. i takie buractwo. a dziś leżę w łożku więc i na kafe po******lam, nie musicie dziękować. ps skończę wtedy kiedy będę chciała kim ty do cholery jesteś by mi mówić co mam robić idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Neptyk
Przegrywka ma obsesję na moim punkcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość22lataprzegrywu
pisząc ktoś nieosiągalny miałam na myśli faceta którego poznałam w okopconej melinie. żeby nie było że chodzi o jakiegoś kafeterianina. bez przesady. ja sobie lubię żarciki robić to nie moja wina że innym pan bóg dystansu do świata poskąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×