Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wstydzę się swojej starszej zony

Polecane posty

Gość gość
13:58: chyba jesteś facetem, skoro to piszesz :D :D :D :D :D Oj, nie znasz życia. Chyba całe życie krowy pasałeś, odciety od internetu. Nie makijaż, makeup. Makijaż to się kojarzy tylko z pomadką i kredką do oczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
Bardzo proszę, leniwcu, co nie wierzy w odmłodzenie: zero makeupu, a makeup: https://www.google.pl/search?q=susan+boyle+before+and+after&hl=pl&rlz=1T4GGHP_plPL599PL599&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjJoaOttPPPAhVEEiwKHdriB98Q_AUICCgB&biw=1280&bih=627#imgrc=36237l5NvPaL-M%3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor miał ciężkie życie. Po czymś takim człowiek potrzebuje terapii. Ta kobieta wykorzystała sytuację. Mogła mu pomóc bezinteresownie. On był młody i mocno poraniony przez życie, a ona stała już u progu starości i postanowiła kupić sobie młodszego mężczyznę. Normalna kobieta nie zabiera się za 15 lat młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 nie obrzydzaj życia. Zrobione, a i tak wyglądają strasznie. Nie wiem czy wiesz, ale zamożni ludzie poddają się różnym zabiegom. Autor potrzebuj***abki w typie Kożuchowskiej. Moim zdaniem nie powinien kisić się w związku z babuleńką. Powinien jej pomagać, ale nie musi z nią żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
Czy go wykorzystała, to już za daleko idąca nadinterpretacja, niewiadomo kogo, niewiadomo skąd, w jakim wieku i z doświadczeniem. Tak, tak, nic o sobie nie piszesz!!! Chyba coś jest z Tobą mocno nie w porządku, żeby tak lekko oceniać 20 letnie małżeństwo! 23 latek to nie jest 13 latek, żeby go tak łatwo się wykorzystało. W tym wieku ludzie potrafia mieć spokojnie już planowo dwójkę dzieci. I nie ma co robić z faceta takiej mimozy. Prawda jest taka, że mógł się dorabiać stopniowo, zaczynając od pracy fizycznej, przecież w tym sie dobrze zarabia. Faceci mają łatwiej, żeby się dorobić. Wybrał jak wybrał, nie nam to oceniać. Z Wami na kafeterii w 90% jest coś nie tak. Całe szczęście, że jestem ja. Wy to tylko potraficie wszystko przekreślać i zostawiać, doszukiwać się w innych winy, zamiast docenić i wyciągnąć maksa korzyści z możliwośćiami zanim pomyśli się o porzuceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bardzo normalna ;) 40 letnia baba, która bierze się za młodszego o 15 lat musi mieć coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on się za nią wziął, bo miała kasę, a teraz chce porzucić jak psa...znudzony palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
14:30: Czuję, że jesteś nastolatkiem:D Maksymalnie. Jeśli brała by się za 18- latka babeczka starsza o 20 lat, to co innego. Ale 5 lat później to różnica wieku sie już zaciera. Szczególnie, jeśli autor nie studiował, tylko pracował od 5 lat. Byli na podobnym etapie w życiu. Między moimi dziadkami była różnica 13 lat i mieli się całe życie bardzo dobrze. Autorowi poprostu dobrobyt i siłka uderzyły do głowy. No i dzisiejsze czasy robią z ludzi wygodnickich p**dusi bez kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobijacie do 40 i trudno wam sobie wyobrazić, że jesteście już u progu starosci? Kto powinien być mądrzejszy? 40 latka czy 23 latek? Gdyby nie trudna sytuacja to ten związek nigdy by się nie zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
14:55: A właśnie, że może by się zaczął. Między moją babcią i dziadkiem było 13 lat różnicy i nikt nikogo nie zostawił do grobowej deski. W tamtych czasach to było normalne i nikt nie potrzebował z tego powodu psychologa:D Tu jest różnica 15 lat, czyli dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz za bydle z cieboe. Jak bylo wygodnie to wziales z nia slub skorzystales, rozwinales sie wykorzystales jej pieniadze i stabilnosc a teraz wielki pan sie jej wstydzi. Az brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor miał ciężkie życie. Po czymś takim człowiek potrzebuje terapii. Ta kobieta wykorzystała sytuację. Mogła mu pomóc bezinteresownie. On był młody i mocno poraniony przez życie, xxxx Oh biedactwo, serce po prostu krwawi. Wiele osob ma ciezki start, wlasciwie kazdy ma coezkie zycie. I to jest szansa na uksztaltowanie charakter dzieki pokonywaniu przeszkod. Autor to mieczak bez zasad moralnych. Och wstydzi sie zony, tej osoby dzieki ktorej stanal na nogi. Bo potrzebuje pieknosci z instagramu, zeby koledzy zaaprobowali. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobijacie do 40 i trudno wam sobie wyobrazić, że jesteście już u progu starosci? XXX No naprawde? Na jakim zadupiu ty zyjesz ze 40 to starosc? W dzisiejszych czasach to nawet nie jest polowa zycia. Chyba ze ty jakims cudem zyjesz w sredniowiecznej wsi bez dentysty, lekarzy, cieplej wody, szalejacym tyfusem i zoltaczka, a kobiety rodza po 8 dzieci i piora przy pomocy balii i tary. No tak, wtedy do 40tki juz sie jest nieco zmeczonym zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parę lat jakaś młodsza tez będzie się go wstydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że potrzebuje kobiety w swoim wieku. Nie każdy pochodzi z patologicznej rodziny. Coś takiego ma wpływ na psychikę, a baba, która bierze się za młodzika nie jest dobra tylko egoistycznie nastawiona do świata. Nie wiem co ta star**** miała w głowie. Niektórym ciężko pogodzić się z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz, ale nawet zadbana 40 latka nie dorówna świeżością 25 latce. Z każdym rokiem jest coraz gorzej więc pchanie się w związek z kimś kto nie dobiega nawet 30 jest głupotą. Z naturą nie wygracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie potrzebuje kobiety w swoim wieku. On MA ŻONĘ. Mając mnóstwo kobiet do wyboru i możliwości, wybrał jedną jedyną, ślubował jej i spędzili razem już 20 lat! Czy wyście na głowy poupadali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor popełnił błąd. Ona chyba chciała się odmłodzić związkiem z młodzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.29 Ty masz glebie emocjonalna mydelniczki. Brawo, podstawa udanego zwiazku jest dla ciebie mlody wyglad. Czlowiek, jego charakter i osobowosc sa przrciez kompletnie nieistotne bo nie mozna fotki na fejsa wstawic. To moze kup gumowa lale, zawsze bedzie nieskazitelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Między moimi dziadkami było 7 lat różnicy, ale mimo wszystko też przychylam się do zdania, że babka przed 40 wiążąca się z 23 latkiem jest albo mocno zdesperowana albo ma coś z głową. Przecież dla niej to dziecko. Gdzie jakaś mentalność, wspólne tematy. Tak samo w drugą stronę, kiedy kobieta jest dużo młodsza od mężczyzny. Jak dla mnie góra 10 lat różnicy, a nie różnica pokoleniowa i wiązanie się z kimś kto równie dobrze może być naszym ojcem/matką czy synem/córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojej wygody nawet się ożenił. Ludzie trzymajcie mnie co za obłuda i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby taka różnica wieku była faktycznie tak niesamowicie krzywdząca, to by było zakazane przez prawo, mięczaki. Prawo polskie uznaje, że mając 18 lat obywatel jest w stanie zadecydować, z kim chce chodzić do łóżka i wziąć ślub. A on mial o 5 lat więcej. Ona nie poślubiła dziecka, tylko dorosłego od dawna faceta, w wieku psychologicznie i fizycznie gotowym do zakładania rodziny i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. z 15:40: a jeśli uważacie, że będąc o 5 lat starszym niż prawo dopuszcza ślub, autor nie był w stanie ocenić partnerki.... coż, jesteście głupsi, niż ustawa ocenia standardowego Kowalskiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
na kafe siedzą same debilki, stare baby i dziady po czterdziestce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojojoj wielkie halo, zacznie chodzic na silownie, podreperuje cialo i bedzie jak nowa, otylosc nie jest pociagajaca dla wielu partnerow i trzeba miec to na uwadze rozpatrujac wszelkie powody przez ktore malzenstwo moze sie sypac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona miała 23 to on miał 8 lat:D Teraz ta kobieta przeszła w tryb spoczynku. Ciacho, kapciuszki i kanapa. On chce jeszcze pożyć, a ona chce spokoju. Z zadbanym 45 latkiem można mieć udane życie seksualne, a z 60 letnim człowiekiem to już obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa i omega do kwadratu
: proszę mi się pode mnie nie podszywać. Zresztą, ja już przestałam się udzielać w tym wątku. Łatwo będzie poznać, że to nie ja piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze autor powinien sie rozwiesc i pomagac, byc przyjacielem, jezeli zona tego potrzebuje. Baba miala prawie 40 lat jak wyszla za mlodzika z patologii, ktory potrzebowal pomocy. Wiedziala co robi. Mogla mu pomoc stanac na nogi i tyle, a nie pakowac go w malzenstwo. Autorze- rozwod i zacznij zycie. Byles z nia 20 lat, teraz to ona potrzebuje kota, a nie mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uwazasz ze 60 letnia kobieta potrzebuje kota ?:-) masz jakis wypaczony obraz czlowieka w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie feromony i znajdź młodszą :) Zobacz www.feromony.pl/jak-feromony-dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×