Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klotnia z przedszkolanka.Przesadzilam?

Polecane posty

Gość gość
Najlepsze będzie zapisanie córki do innego przedszkola i nie przejmuj się tymi babami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzycie w dwugodzinne korki? Zapraszam do Krakowa na ulicę Opolską, albo na aleję 29 Listopada, to pogadamy. Nie mówiąc już o tym, że czasem może zdarzyć się awaria albo wypadek i trzeba jechać objazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co niby przedszkolanka zakładała dziecku inne ubranie? Z tego bełkotu nic nie wynika. Płacąc grosze za publiczne przedszkole, dostosuj się do ich zasad. Jak chcesz zgrywać królową to zapisz dziecko do prywatnego przedszkola, tam każde twoje pierdniecie będzie witane z entuzjazmem. Dwugodzinne spóźnienie, bez telefonu z wyjaśnieniem, to po prostu chamstwo. Dziwie q, ze jeszcze w ten są dzień nie zadzwonili z przedszkola, żeby cie porządnie opierdolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tyle krytyki na roszczeniowe spoleczenstwo. To normalne : place i wymagam. Tak postepuje ze mna moj pracodawcy, tak samo postepuje ja z tymi, ktorzy za moje pieniadze dla mnie swiadcza uslugi lub sprzedaja wyroby. To nie ma nic wspolnego z brakiem ciepla dla dzieci czy brakiem szacunku dla innych. Szanuje innych, ale wymagam tak, jak wymagam od samej siebie i jak ode mnie sie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczycielka w przedszkolu ma racje Tylko teraz takie roszczeniowe mamuski ( jak autorka) pluja sie jak głupie jak tylko ktoś inny zwrici im.uwage. To tego dochodzi jeszcze haslo " samotna matka" no i awantura o byle co gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis przedszkolanka wyskoczyla do mojej matki ,ktora zgodnie z zaowiedzia przyszla o 15,ze dziecko powinno byc pdboeranr o 14 Jak wiekszosc,bo placze.Moja Mama,ze mamy prace i nie mozemz a ona znow ze nikt o dziecko nie dba itp.Sorry,ciekawe czy sama rzuci robote o 14,zeby isc po dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto ,a ja Ci przestałam już wierzyć....Adieu 《》

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac,ze siedza tu zlosliwe spasle krowska na utrzymaniu mezusow,ktore nie maja pojecia co to znaczy byc pozostawionym samej sobie,co to praca i samotne macierzynstwo.Nie kazdy zre Chipsy przed tv podczas gdy dzieciak jest w przedszkolu.Niektorzy maja prace,szkole itp.Ale to jest kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nadal autorka nie odpowiedziała, dlaczego jej dziecko było przebrane. A teraz się okazuje, ze babcia pracuje i nie może odbierać dziecka wczesniej. Czyli w wczoraj nie korki zatrzymały babcię, a praca. Widać ewidentnie, że szukasz sensacji tam gdzie jej nie ma. Przedszkolanka już cie pewnie nie lubi więc się nie spodziewaj, ze będzie mila. Jak ktoś jest po chamsku traktowany to nie będzie udawał sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 A kto to pisał autorka? 《》

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 pisała autorka, znajomy bełkot i literówki 'z pośpiechu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, z tego co czytam przedszkolanka robi dym, bo dziecko jest odbierane O 14tej zamiast o 12tej. Pani ma płacone do końca godzin urzędowania przedszkola i nie ma tu powodów do jęków. To jej praca, za którą dostaje kasę. Jej komentarze są niedopuszczalne i napisałabym skargę do dyrekcji na piśnie, żeby swoje opinie zachowała dla siebie. To, że dziecko płacze to jedno i można to było powiedzieć w zupełnie innej formie, ale nie ma prawa mówić o tym, że wszyscy mają dziecko gdzieś. Być może dzieciak słucha takich wypowiedzi kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×