Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uległam.

Polecane posty

Gość 12 5 tys na reke
To coś słabo sie kontrolujesz. Nie zapraszaj go do siebie tylko do kawiarni na herbate/kawe i styknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wspominałam ta sytuacja trwa od roku i wcześniej się nam nic podobnego nie przytrafiło, a jak będzie chciał się posunąć dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała się wypieścić takiemu sporo starszemu.Tylko mój partner(też niezbyt młody) by focha strzelił ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 5 tys na reke
No ale masz młoda dziewczyno mózg czy nie? Jak to " ajak dojdzie do czegos wiecej"? Zeby doszło do "czegos" wiecej to musza chciec tego dwie osoby. Przeciez na siłe Cie nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź lepiej przygotowana z jakąś formą antykoncepcji na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na siłę pewnie nie, ale teraz też mnie do niczego nie zmuszał, a jednak doszło między nami do intymnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 5tys na reke
Nie bardzo wiec rozumiem po co ten temat? Niby sie wstydzisz, czy jak tam to sama napislas, czujesz sie dziwnie psychicznie ( to oznaczałoby, ze nie do konca sie czujesz komfortowo z tym co zaszło) ale zarazem , obawiasz sie co jesli dojdzie do czegos wiecej, lub ta sytuacja sie powtórzy.. to juz Ci odpowiadam. ULEGNIESZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z jednej strony było mi dobrze, a z drugiej się obawiam. Sama tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A on na odchodne powiedział: ''to następnym razem rewanż'' i uśmiechnął się tak...wulgarnie oblizując wąsy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×