Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powróżę :)

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję. Ewelina 18.10.1996 a czy uda mi się jeszcze w tym roku wyjechać, czy znajdę pracę i nie będę miała problemów formalnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja mogę napisać do pani Email chciałbym się o coś zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mój 17.12.64 traci dużo pieniędzy ale ukrywa to przede mną może karty pokażą na co wydaje pieniądze? Ja 14.11.65 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 87.06,29 kiedy zajde w ciaze i jaka plec dziecka? x niestety ponad rok czekania (wisielec) i konieczne leczenie. Dziecko (giermek bulaw) bedzie bardzo przebojowe i energiczne. Masz juz dwojke dzieci lub bedziesz miala (10 denarow) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Kasia mam juz jedno dziecko,lecze sie wiec bardzo duzo prawdy dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynagość
Nad czym muszę popracować bym wstawała z rana z pełną energią i by mnie wybudzały dźwięki telefoniczne i budziki? Justyna 19.12.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 22.12.82 kiedy zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko tu jeszcze raz Kasia zapytam czy urodze blizniaki czy ze dwoje,bo jedna juz mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko tu jeszcze raz Kasia zapytam czy urodze blizniaki czy ze dwoje,bo jedna juz mam x jedno :) mysle, ze to beda dwa łącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina 18.10.1996. Czy jest mi ktoś pisany jeśli tak to gdzie chodzi mi o to czy w Polsce czy np. Zagranica. Co karty mowia o moim zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko: Monika-21.08.87r. Półtora roku temu adorowal Mnie pewien Mężczyzna z Męża pracy. Chce wiedzieć, czy nadal chciałby ze Mną się umówić? I czy On zrobi pierwszy krok, czy oczekuje Tego ode Mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy niedługo wrócę w rodzinne strony aby być bliźej partnera? Nika 94.01.12 x tak czeka Cie podroz, wyjazd przeprowadzka :) (rydwan+5mieczy) uwazaj w podrozy, moga byc jakies komplikacje, problemy, nawet wypadek... widac napieta sytuacje u Ciebie po tym wyjezdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 94.01.12 x Mialas karty 1) rydwan, odw 5 mieczy, odw diabel, giermek mieczy, odw 5 pucharow i odw wieza. jakies powazne problemy w podrozy :P oby sie nie sprawdzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:09 pominelas mnie wróżki viola14.11.65 proszę o odpowiedz.bardzo dziękuję.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Wróżko czy odpowiesz na pytanie zadane o godz:13.28? Dziś. Monika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko: Monika-21.08.87r. Półtora roku temu adorowal Mnie pewien Mężczyzna z Męża pracy. Chce wiedzieć, czy nadal chciałby ze Mną się umówić? I czy On zrobi pierwszy krok, czy oczekuje Tego ode Mnie? x Podobasz mu się, jest zainteresowany, ale raczej będzie to ukrywał (Krol pucharow) Jest przy tym rozsadny i logicznie myslacy ( Krol mieczy ) 8 denarow - nie widac zbyt wielu uczuc, raczej nie wykona pierwszego kroku, jest zajety praca, pochlaniaja Go jego wlasne sprawy. Nie mysli o tej sytuacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli Ty wykonalabys pierwszy krok to bardzo mozliwe, ze bylby zainteresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mąż mój 17.12.64 traci dużo pieniędzy ale ukrywa to przede mną może karty pokażą na co wydaje pieniądze? Ja 14.11.65 dziękuję x nie widac wiekszych problemow w tej kwestii. Widac raczej osobę, ktora dba o dom i jesli wydaje jakies wieksze pieniadze to czesto jest to zwiazane z rozwojem osobistym lub zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 22.12.82 kiedy zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj wróżko, kiedy znajdę drugą połówkę, sens życia, czy odnajde stabilność duchową? Jakub, 29 04 1995r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ewelina 18.10.1996. Czy jest mi ktoś pisany jeśli tak to gdzie chodzi mi o to czy w Polsce czy np. Zagranica. Co karty mowia o moim zdrowiu. Czy moge liczyć na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna 22.12.82 kiedy zajde w ciaze x Raczej nie bedzie to w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko dlaczego omijasz niektóre pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wg kart to najblizszy czas? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżko, czemu mam niemyslec o tej sytuacji? Proszę, wyjaśnij. Monika:21.08.87r. (CHODZI O TEGO MĘŻCZYZNĘ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy spotkam miłość i czy uda mi się moja kariera? Zuza 31.07.97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Jakub, czekam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika:21.08.87r. A jeśli ja bym napisała Mu jasnego smsa, wyszła z inicjatywa, to co by zrobił? Przyjął by propozycje,czy odrzucił? ( chodzi o mężczyznę, który kiedyś wykazywał chęć kontaktu bliższego ze Mną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×