Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość kajla18
Hej kobietki tak was czytam i czytam jak moj maluch śpinie zazdroszcze tego oczekiwania w pelnym napieciu nie chce mi sie uzywac interpunkcji wiec pisze jak leci hehe moje szczescie skonczylo 2 miesiace nawet nie wiem jak to zlecialo no i jest coraz ciezszy moj kregoslup dostaje powoli w kosc od codziennego znoszenia i wnoszenia malucha na 2 pietro juz powoli bol promieniuje mi na biodro i dzis na spacerku chodzilam jak paraityk dobrze ze nie karmie to zawsze cos przeciwbolowego moge wziac no i maluch jest na mleku bez laktozy zwykle mu nie sluzy ale o dziwo wychodzi mnie duzo taniej na recepte niz jak kupowalam w sklepie ja czekam na pierwszy okres nie spieszy mi sie do niego ale mysle ze za 8 miesiecy wroce po moja sniezynke do kliniki :) pozdrawiam staraczki i mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pod każdym postem jest edytuj lub zgłoś. Chociaż edytować chyba mogą tylko dziewczyny zalogowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a takie rzeczy jak wieszanie prania? firan nie wieszam, ale pranie obnizam sznury i wieszam....co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia widze ze jest takie cos 'zgłoś' ale edytuj nie widze... /jestem zalogowana/ :-* kAJLA18 PAMIETAM cIE, JAK PO IN VITRO BYŁAŚ, JAK OCZEKIWAŁAŚ, I JAK SIE UDAŁO... POZDRAWIAM :-) oraz Twoje maleństwo :-) My tu sobie oczekujemy, przed niektórymi następna próba, a może i przed jeszcz niektórymi też...czas pokaże...ehhh. Fajnie ze sie odezwałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide do łózka tam sobie poogladam tv mam nadzieje ze kotki za mna przyjdą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Hej..moje kolezanki..:)) A.my gosci gosci wizyty kawa i ide wkonci spac Wszyscy chca porozmawiac zobaczyc sie przy tym setki telefonow z pracy....brrrr Jestem wykonczona ale i ucieszona ze za pare dni wracam i działamy..;) Majenka...transfer mialam koniec stycznia wiec ostatni zastrzyk był...?..hm Nie pamietam ale jutro postaram sie opisac i napisze ci co wykupilam.juz na teraz. Dobranoc...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Glowa do góry i Trzymam.kciuki z całych sił za transfer...oczywiscie czekam na info co i jak..:)) Ja zaczynam stymulacje gdzies od 5-6.04 takze pomalutku ale szybkim przemyslanym krokiem a reszta....czas pokarze! Nie trace nadzieji bo kocham dzieci ponad wszystko...:)))) Ok musze jyz isc spac....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Gość Witaj..:) Przeczytalam Twoje zapytanie...przeczytałam wypowiedzi moich kolezanek i powiem ci tak Wiem ze jest to przykra sytuacja i my tez piszemy wypowiedzi troche przykre a raczej nie podbudywujace ale szczere i prawdziwe! Ciezkie wyzwanie i wazne pytanie... Czy twoj maz...chlopak cie naprawde kocha? Musisz sama sobie odpowiedziec na to pytanie bo uwazam ze jesli sie kogos kocha to zrobi sie dla tej drugiej osoby wszystko co jest mozliwe. Pomysl przemysl nie podejmuj pochopnych decyzji i przede wszystkim porozmawiaj z nim bo to nie jest podjecie decyzji na chwile to jest decyzja na całe zycie,! Życze powodzenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenka pod każdym twoim postem powinno być edytuj, ja tak mam że po każdym swoim poście to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Od 2dc zaczynam Puregon 150 i Menopur 150 ...czy bralyscie jakies suplementy od siebie dodatkowo jeszcze..??? Pytalam dlaczego taka ciezka sie czuje po lekach i waga rowniez idzie w gore Doktor powiedzial ze woda sie zatrzymuje w organiźmie...no czasem to sie odczuwa masakrycznie...;) Żurawina na zatrzymanie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten piekny słoneczny dzień :-) Kinia dzieki za rade ;-* Gonia, ja w ogóle przytyłam zawsze wazyłam 52 przy wzroscie 158 cm a teraz od 2ch lat 56....widze brzuch, ramiona, uddddaaaa... Dużo pic staram się czego i wam polecam, mysle że wypłukujemy sie z tego farmaceutycznego syfu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia tak , mam jak zajadę myszka do prawego roku-pojawia sie napis "edytuj" ;-) Dziewczyny dzis moj 5 dpt i oprocz tkliwych piersi ktore sie pojawiły prawie 2 dni temu, nic, czasem pojawia sie w lekkim natężeniu uczucie jak na @ zbliżajacą się, wczoraj mnie krzyże pobolewały wieczorem, jak w łózku leżałam juz. ale wkrótce przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia poniedziałek testujesz, a nie za wczesnie, mówisz ze juz w razie czego powinno wyjsc 3dniowego zarodka ? to tak jak by 8 dni po podaniu blastocysty.... ? Sylvia jak sie czujesz, dzieje sie cos z twoim ciałem, u mnie procz tkliwych piersi nic. odezwij sie Goniu milego dnia Ci życze i powodzenia w dalszej walce ! moze ta stymulacja...to bedzie to ;-) malaszara sie nie odzywa, a przypomniała by jak sie czuja od transferu...co miala podane i kiedy testowała...? Kajla a jak to było u Ciebie- co podane miałaś i jakie objaswy po transfetrze i kiedy testowałas?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Malenka W poniedziałek 11 dzień po transferze. Spokojnie można robić betę. Ostatnio miałam transfer 2 dniowe zarodki i w 11 dniu beta była 155 :) Do wczoraj czułam brzuch,jajniki i piersi podrosly. A dziś zero brzucha :/ Tylko boli od wkloć :/ Weekend na wsi korzystamy że słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sylwi ;-) za info. czyli najprawdopodobniej schodza , uspokaja sie organizm od stymulacji-od leków, a ja dziewczyny taki niepokój leciutki czuje, serce mi jakos wali bardziej czy cóś...tak delikatnie ale jednak inaczje :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
majeńka82 Hej....drugie podejscie byl to dkugi protokol a pierwszy tez dlugi czy krotki??? Ja pierwszy mialam krotki i teraz drugi tez krotki...ze wzgeldu na odleglosc. Ale musze wam powiedziec ze mij@ wczoraj na wizycie ze mna jak byl siedzial taki wyciszony i taki zapatrzony w naszego doktora a jak wsiadl do auta to mowi.."kochanie juz nie dlugo dasz mi nasze bubolki...cieszyl sie bardzo:))) Jak zawsze i to jest bardzo wazne podejscie...:)))))) Milego dnia kochane..słonecznego..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majenka ja mialam podane 5 dniwe blastki ale jakie i co nikt mi nie powiedzial nic wiec nieraz jak was czytam to sie dziwie ze nic nie wiedzialam a objawy poczatek to jedynie bardzo tkliwe piersi pobolewanie brzucha jak na okres a testowalam z krwi 14 dnia po transferku jakos wytrzymalam do tego dnia ale bylam pozytywnie nastawiona wrecz nie dopuszczalam innej mysli jak ta ze moge nie byc w ciazy nie wiem czemu moze podswiadomie juz czulam ze to jest to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu :-) w obu podejściach długi protokół, a dlatego ze okazało sie ze cysta na jajniku, wiec doktor dał mi duphaston i anty i mówi, ze pod koniec opak.mam sie wstawic, zrobimy usg -jesli bedzie czysto-wypisujemy leki na stymulacje :-), i tak w obu podejsciach, ze musialam miec . Goniu, dziewczyny, fajnie ze mamy kochanych mężów eeehhh,aahh, oooohhhh....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajla dziękuje za odpowiedz :-) fajne objawy...wytrwała jestes do 14 dnia :-) ja oprocz tkliwych piersi brzuch w zasadzie to nic...zaczela sie 5 dobra o po 9 rano zakonczy sie 6 doba i zacznie 7 dpt. czasem cos zaciagło w lewej pachwinie ciurke w prawej, na wszelki wypadek wzielam nospe, magnez a raczej aspargin jem, dziewczyny jak rozpoznac skurcze, nie wiem albo ja takowych nie mam, albo nie rozpoznaje.....:-( czuje w dole brzucha 1,2,3 dpt cmienie bardziej, chwile takie napecznienie plus cmienie wieczorem nawet pisalam wzielam nospe i po 10 min przeszlo, tak porzadnie to raz wlasnie tegoz wieczora tak miałam. co to są, jak wyglądaja te skurcze...moz eja je przegapiam czy co.....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moje kochane, nic nie czuje prócz delikatnie piersi w dotyku. ciekawe czy brak objawow to dobrze, czy nie , ostatnio tez miałam brak objawów---zobacze w kolejnych dniach bo co pwedziec po 5 dpt :-) jestem dobrej mysli, jeeesteeem w ciążyyy.....eeehhhhh.... :-DDDDD prawda, ze cudownie .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Dzien Dobry..:))) Pewnie przekladacie sie na drugi bok..;) A ja w drodze powrotnej do domu..:))) Wszedzie dobrze...Ale u siebie to u siebie. Majenka Jutro wracasz do pracy czy jeszcze wolne? Tak zapytam...czy i u was w rodzinie czy znajomi wiedza w jakiej sytuacji jestescie? Czy wiedza ze in vitro i te sprawy? Wlasnie a decydowalas sie na naciecie otoczki i embrioglue? Kinia Jutro wielka chwila..wielki i wazny moment..:)) Trzymam kciuki głowa do góry i badz dobrej mysli a reszta sie nie przejmuj. Daj znac jak bedziesz po transferze..:)) W jakiej klinice i gdzie sie leczysz?...moze i pisalas mi kurcze ale mam skleroze..;) Czy decydowałas sie na naciecie otoczki i embrioglue? Sylvia Kiedy testujesz..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Dziewczyny czy oprocz witaminy d3 i kwasu foliowego bralyscie cos wiecej?? Infolic ...Ubichinol....??? Nie pytalam doktorai on tez nie wspominalo dodatkowych suplementach aleczy to rzeczywiscie skutkuje ??? Poprosze o wasze opinie..bede wdzieczna..,;::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Gość Gonia Jutro testuje ale wyniki we wtorek dopiero będę miała. Ja nie biore żadnych suplementow oprócz Wit D i Kwas foliowy na recepte. Kinia O której masz transfer? Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Dziś w ciągu dnia widziałem w sumie 5 bocianów hihi może to bobry znak dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Sylvia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem dziś w ciągu dnia 5 bocianów ☺ może to jakiś znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny we wtorek rano mam biopsje okazało się że mój jeden jajnik się obudził przy tej stymulacji i mam po 5 pęcherzyków (: tak mnie to podbudowało (: mam nadzieje że będzie wszystko dobrze. Pozdrawiam(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Ale coś się przywiesilo to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×