Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

/gośc...nie wiem czy wiesz a pewnie nie, ale problem niepłodnosci bedzie sie zwiekszała na przełomie lat.... mężczyźni z ich płodnoscia juz sie pogorszyli, kazdy gin to powie...20 lat temu a dzis...poziom testosteronu spadł u mężczyzn też diametralnie...u kobiet problem z owulacjami itd na wskutek chemicznwgo zarcia, hormonów w miesie i innym jedzeniu i innych zastrzyków, stresu, ciągłej bieganinym, chroniczny stres wywołuje nie fajne reakcje w mózgu, w przysadce...z czym to sie dalej wiaże nie trzeba byc lekarzem...bo swiat idzie w złą stronbe destrukcyjnie wpływajac na nasze zdrowie ludzkie w tym właśnie płodności...niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmujcie sie takimi ludzmi dziewczyny pelna ignorancja dla nich niech ich kiedys dotknie taki problem to zobaczymy jak beda plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo in vitro to nie tylko ci co od urodzenia byc moze maja problem a kliniki pomagaja robic cos co kiedys nie było mozliwe ale to nie tylko to...cywilizacja do ktorej tak dążymy.... wokol wszedzie promieniowanie, komputery w domu, laptopy, telewizory, komorki przy głowie, w kieszeniach spodniach naszych panow w torebkach, i wieeele innych bo dzis juz wszystko opiera sie na komputeryzacji, elektronice...a to niestety dalekie jest od natury z której -zapomnielismy- ale sie wywodzimy...a to sie powoli zemsci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje koleżanki, za odpowiedż, Kinia dzieki Kajla równiez Goniu ... może być zbliżajaca sie @, mam pelne 8 dpt ...kto wie...nadzieję mam malutka, bo gdzieś czytałam że takie brudne cos może przejść za dzien, dwa, trzy..i byc dobrze.. brzmi jak "tonacy brzytwy sie chwyta"... ? bóle jak pisałam jajnik daje znac od czasu do czasu tez. jak któraś z was miała takie plamienia a dokladnie miałam bezbarwna wydzieline zabarwiona na beżowo... to piszcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajla18
Sprobuj odstawic aplikator i zrob jak mowilam podawaj palcem bo tym aplikatorem mozna sie zranic i zanim ta krew dojdzie do wylotu to jest bezowa glowa do gory i trzymam za was dziewczyny kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Majenka ja taj miałam i niestety była to zapowiedź okresu. Myślę że spokojnie możesz zrobić już betę. Ja jak miałam blaski to w 7 dniu po transferze zrobiłam test i wyszła blada druga kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Majenka Myślę że progesteron blokuje ci okres i raczej dostajemy go na podtrzymanie ciąży!. Nie wiem może się mylę w tym ale na moim przykładzie to po odstawieniu progesteronu jak już beta wyszła negatywnie to dostałam @..4 dni później. Zrób betę i będzie najpewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Kinia Superowo...;-);-);-) Odpoczywaj i dawaj znać co i jak Cieszę się że udalo się z transferem twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Ja czekam na @... I poniedziałek..Wtorek wizytą pierwsze USG..:-):-):-) A teraz zmykam spać...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kinia Super wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Tylko musze się przeprowadzić do Warszawki☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) poczytałam wasze wypowiedzi... smutno mi sie zrobiło, ze to może byc juz @, ale wstrzymywana przez progesteron... 26 dc mam dziś tak w ogóle... w 1 wszym podejsciu jak mi pisały dziewczyny, gdy zrobiłam w 12 dpt siklańca i wyszła jedna krecha- że nic z tego, bo ciąża po podaniu blastek jakaś juz powinna wyjść- to miały racje, potwierdziłam betą w 14 dpt :-/ dziś mój 9 dpt. ćmienia od czasu do czasu sa.. brudnej bielizny już dziś od rana nie mam...poza wypływającym utrogestem. piersi w dotyku dalej czułe, nie duzo, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu jak dzis samopoczucie ? pewnie humorek dopisuje ? idziesz na przód a cel juz blisko....! -) Kinia teraz czas oczekiwania, pisz o swoich odczuciach, zreszta taki tytuł naszego forum, jak sie czujesz, co boli...wiesz o co chodzi ;-) hihih :-) Sylvia czemu sie musisz przeprowadzic do W-wy, a gdzie teraz mieszkacie? przeprowadzka to poważna sprawa, zmiana w życiu ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Jak tam sie czujesz..odpoczywasz..zbijasz baki teraz ty...:))) Dołacze do was za pare dni tez bede baki zbijac ale najpierw musza poszukac takiego łancucha ktory wytrzyma ze mna jak mnie przyczepia do czegos w domu...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Cioteczka nadjechala wiec od jutra Maenopur i Puregon Wyjazd tuz tuz...malymi kroczkami zblizamy sie do najwazniejszego. Humorek coraz to lepszy a zwlaszacza jak.pogoda dopisuje to takiego powera dostaje ze hej..:))) A jak tam u ciebie..jak beta? Robilas juz? I jak z plamieniem...? Ja mysle ze bierzesz leki to one wstrzymuja a jak odstawisz to ciotka moze nadjechac Niechce sie wyppwiadac nie jestem.lekarzem choc zawsze chcialam..:))) Ale wiem jak ja mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ktoras pytalam wiec odpowiadam Drugie podejscie bedzie na 3 cyklu..mysle ze wczesniej nie ma co podchodzic...bo najpierw musi sie wszystko unormowac i wyregulowac! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Majenka Refundacja ma być dla Warszawiaków, a mnie dzieli 20km od Warszawy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Sylvia, słyszałam o tym..... nie które miasta takie cos robią..moje chyba nie. a serio mowisz, przeprowadzka będzie ? :-) kobieta zdeterminowana jest niemożliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak to jest, tez tak mialyscie Melisa, Gonia, ze raz mialyscie /ja wczoraj w 8dpt / a nazajutrz juz nic..? n aplikatorze też, dzis moj 9 dpt, a od 6go zaczely sie od czasu do czasu bóle @ ćmienia, jajnik raz lewy raz prawy... ? W pt bedzie 11 dpt i chce isc na krew, potem jest sb i nd-nieczynne a cos chcemy z mężem moim wiedzieć, jak by ciaza to cos powinnno juz byc, raczej...po podaniu 2 blastków.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majenka jutro wynocha na bete...;)))))) myśle że te plamienia i te wszystkie dolegliwości wyją ci na +++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Majenka ja tak miałam ze lekkie zabarwienie potem nic potem znów trochę brunatnej krwi i znów przerwa a potem to już konkret. Jeśli masz ciążę to na 100 % juz wyjdzie zarówno beta jak i test. Myślę że możesz już robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uparciuch ja tak mialam przez aplikator ze 1 dnia bylo kolejnego juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih uparciuch ze mnie... Kajli masz racje :-) wczoraj użyłam "palca swojego" ubranego w gumowa rękawiczkę, bo akurat miałam w domu... :-) Tak, dziewczyny dziś mój 10 dpt piersi tkliwe w dotyku jakie były takie są, porównując z wczorajszymi już od rana odczuciami @ ćmienia itp- teraz sie uspokoiło, jeszcze nie poczułam, popołudniu wczoraj w pracy wzięłam nospe bo takie to nawet upierdliwe było. teraz nic póki co. Na krew idę jutro...przyjadę do pracy i przed 8 sma pójdę...wynik prawdopodobnie będzie koło 18 (już wczoraj się byłam pytać też czy w weekend można zrobić-ale dopiero w pon byłby wynik :-/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M sam dziś rano się pytał, czy nie poszła bym jutro, bo chce mieć już wieści na weekend ... :-) eeehhhh... :-) pytał, czy cos czujesz, jak czujesz- a ja na to że nie wiem, mieszane mamuczucia :-) raz czuje powinno sie udać, bo czemunie../ wodniaka już nie mam jak przy poprzednim ivf,wszystko ładnieposzlo...a chwilami mysle, ze to za piekne za wspaniałe ....że nie mam objawów jak toniektóre dziewczyny opisuja, że dzieją sie z nimi "dziwne " rzeczy... :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majenka czuje ze dobre wieści nam tu przyniesiesz, mocno zaciska kciuki i czekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Hej dziewczyny..:) Dzis mi glowa wysiadła od myślenia..bateria sie moje rozładowuje..:( Czuje sie skapciała nic mi sie niechce i ogólnie do d..y..:( Drugi dzien zaznaczam na czerwono i zaczęłam Menopur i Puregon po 150...i zastanawiam sie czy te leki mnie tak rozkładają na boki czy co??? Dajcie znac czy tez sie tak czułyscie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Majenka Przy drugim podejsciu jakie leki bralas? I jakie dawki,? Dziewczyny a wy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia Jak tam u ciebie co tam zazywasz dobrego..;)) Pochwal sie..;) W jakiej klinice ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×