Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość Gonia2381
Melisa77 Kurcze...majenka nam ucichła...:((( Moze i potrzebuje teraz czasu odpocząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Wizyta ok...7 po prawej i 1 po.lewej...takze trzymamy sie tego co mamy..:))) Hormony wyniki ok..zobaczymyw sobote. Także myślę poniedzialek-wtorek punkcja...:))))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia, otworze jakies nowe konto e-mail to ci podam ale to juz po Swietach na spokojnie.... Nie chce tutaj tak wiesz podawać adres z imienia i nazwiska:). Chyba, ze ty masz jakis to napisze do ciebie na priv. Pozdrawiam i Wesolych Swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś miałam jechać na betę ale bez sensu, od wczoraj wieczora plamie, dziś zrobiłam pierwszy raz w życiu test, jedna kreska więc nigdzie nie jadę. Mrozakow juz nie mamy nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Kkinina kiedy mialas transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Gosc co czasami zaglada Hej....no wlasnie ja tez mam 3 meile i każde z moimi danymi... Nie ma sprawy zgadamy sie po swietach jak cos otworzysz nowego to daj znac Pozdrawiam i Rowniez Zdrowych i Spokojnych Świąt życze..choc wiem ze te Święta nie sa takie jak w Pl...i dlatego tez ten rok spedzamy z rodzinką..ucaluj dzieciaczki....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Kinia84 Który to dzień po transferze??? Jeszcze nic pewnego poczekaj...Plamienie to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Kinia Ile miałaś punkcji? Z tego co czytam to była 1 punkcja i 3 transfery...? Wczoraj byłam na USG i robiła mi inna doktorka bo mój doktor był zajęty i powiedziała nam tak Widzicie państwo te zdjęcie te bliźnięta... Rodzice podchodzili kilka razy do in vitro i wkoncu się udało maja bliźnięta chłopca i dziewczynkę..I jeszcze kilka mroziakow...Ale narazie nie wrócą po resztę bo mówią że nie mają tak dużego domu! Zobacz ją podchodzę do drugiej procedury od początku,przy pierwszej mieliśmy tylko 2mroziaczki i 2 wzięliśmy....Nie udało się ..Trudno:-( Teraz zaczynam drugą od poczatku i jak się nie uda to zacznę i trzecią i nie mamy wsparcia w nikim z najblizszych. Więc głową do góry kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Majenka Odezwij się :-( Jak się czujesz kochana...Chociaż napisz czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Kinia W jakiej klinice jesteś? Czy zmienialas juz klinikę czy jesteś tam od początku? Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam u mnie na razie wszystko ok zadnych plamien i tym podobnych 8 dzien po transferze. Obecnie jestesmy w drodze na swieta do polski, pozdrawiam wszystkie kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka620
Wpis do gory to moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Izka 620 Trzymam kciuki za pozytywną betę..;-) Czy będziesz robić betę w pl? Z jakich okolic pl jesteś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Hej...dziewczyny..:)) Z okazji zblizajacych sie Świąt...życzę wam Zdrowych Radosnych Spedzonych w gronie najbliższych Świąt i z calego serca...tego czego pragniecie najbardziej..małych "Zajaczków"..:) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia 2381
Zawiało ciszą...:-:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Dziewczyny życzę Wam wszystkim zdrowych wesołych i spokojnych Świąt aby spełniły się wam wszystkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Dziewczyny Wesolych Swiat. Ja spedzam je z coreczka. Bardzo zle sie czuje tym razem przy stymulacji. Wczoraj mialam isc z koszyczkiem ale nie dalam rady. Jutro mam usg prosze trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula Bebe Glowa do gory bedzie ok..;) Kiedy masz punkcje? Ja we wtorek mam punkcje a czuje jakby mój brzuch mial eksplodowac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia nie wiem kiedy bede miala punkcje. Jutro zobacze czy pecherzyki rosna. Mam 7 pecherzykow. Zaczelam stumulacje we wtorek. Bardzo sie czuje zle psychicznie tak bardzo boje sie miec nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia bede we wtorek myslec o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeńka, może być tak jak kajla pisze, pękło jakieś naczynko. J akrwawienia a później plamienia miałam w terminie nie miesiączki a owulacji, co czesto się zdarza. Jednak żadnego plamienia moim zdaniem nie można bagatelizować i trzeba zbadać, jeśli nie masz możliwości u lekarza to na izbie przyjęć. Dla świętego spokoju. Majeńka jak się skończyło?Przestałaś plamić? byłaś u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, przykro mi, rozkręcił Ci się okres, potwierdzałaś moja droga betą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdej życzę żeby się w końcu udało. Majeńka mam nadzieję, że wszystko w porządku u Was. Ja niestety mam same przeboje w ciąży, Wielki Tydzień spędziłam w szpitalu, skracająca się szyjka i rozwarcie... a to dopiero 22 tydzień. Dzis zaczęłam 23, jestem w doku u bezwzględny nakaz leżenia. I tak pewnie przez kilkanaście tygodni. Założony mam pessar :( Dziewczyny Spokojnych Świąt Wam życzę, Kajla zazdroszczę,że możesz już swoją dzidzię tulić w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Gonia napisałam Ci maila kilka dni temu. Jeslibedziesz w Krakowie w piątek to mogłybyśmy się spotkać. Calus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Mam 8 pecherzykow 3 po jednej i 5 po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita81180 Hej...fajnie ze sie odezwalas..:) Bede wieczorem u siebie to odpisze..piekny dzien wiec zaliczamy kolejny szczyt w górach..;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Bylam dzisiaj na USG mam 8 pecherzykow. Pewnie punkcja za tydzien w srode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Witajcie kolezanki po Świętach..:) Mam nadzieje ze u was waszystko ok..;) Trzymajcie kciuki napewno mi sie przydadzą.. Jestem w drodze na punkcje..o 10'30 zaczynamy..:))))): Jestesmy dobrej myśli...pozdrawiam..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×