Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość Gonia2381
Ula bebe Kochana nie panikujemy...beta dopiero przed tobą takze trzymam kciukasy...;))) Pomalutku bez stresu i na luzie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia majenka monsol gosc co czasami zaglada i reszta...:)) Co tam u was slychac?. .jak sie czujecie? Co porabiacie i ogólnie co to za wagary..? ..pozdrawiam was..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia ja juz nie panikuje podchodze do tego juz mega spokojnie. Za jakies dwa tygodnie test sikany. A taraz naprawde zapominam o tym. Ciesze sie ze jest juz po i naprawde wlaczyl mi sie mega luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula bebe I tak trzymaj...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kolezanki....:))) 3 testy przez 3 dni...i 2 kreski...wymarzone..:))) Jutro potwierdze betą..:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Moze opisze troche moj czas oczekiwania na moje "szczęścia"..usmiech.gif Sobota 22.04..godz 18..szykujemy sie do transferu..rozmowa z embriologiem ..ogladamy filmik naszych 9 zarodkow..usmiech embrioloszki mowi sam za siebie a my wpatrzeni jak dzieci w bajke o 9 krasnolutkach..hehe Niedziela spokojna zamiast lezec to sie krecilam po domu z moim adhd..popoludniu wypad z kuzynka do galerii na zakupy..oczko.gif Poniedziałek bylo ok zaczelam czuc sie jakos tak jak flaki w oleju a co najlepsze zaczelo sie mix jedzenia...sledzie w sosie musssztardowym popilam kawa i zagryzlam drozdzowka..usmiech.gif Kolejne dni byly ok po za tym ze moje humory bywały rożne i samopoczucie tez roznie brzubach pobolewal tez roznie a zwlaszcza sroda gdy wracałam z pl do domku W czwartek pojechalam na troche do pracy..staralam sie gdzies tam oszczędzać ale i w domu wszystko robilam No i ten sen ta jawa z orgazmem..haha..usmiech.gif To bylo cos wyjatkowego.oczko.gif W piatek zrobilam progesteron iTsh i jutro odbieram wynik... W sobote był 7 dpt..i przyjechalam popoludniu z pracy i sobie mysle a zrobie sikacza zobacze czy oszczedzac sie w pracy czy wskoczyć na szybkie obroty....i tu nagle 2 kreski A co najlepsze ze ja widzialam 1 kreske i odłożyłam test i tak troszke posmutnialam myslac kurcze znow sie nie udalo..smutas.gif Niedziela popoludniu ach...dobra jeszcze raz zrobie dla pewnosci..i patrzę a tu 2 piekne kreseczki...sprawdzam poprzedni a tam 2 kreseczki....wowwww..szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajla18
Majenka gratulacje blizniaki niezle gonia tobie rowniez gratuluje u mnie czas leci moj synek skonczyl 3 miesiace rosnie szybko i tylko by zwiedzal swiat na raczkach u mamy s teraz trzeba spac maluch spi to i mama pospi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia super gratulacje :) Nawet nie wiesz jak sie ciesze. Trzymam teraz kciuki za ciaze. Jesli moge dac Ci rade to przez kolejne miesiace ciesz sie ze nie musisz sikac i sie kapac z malutkimi oczkami wpatrzonymi w Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekisa77
Dziewczyny gratuluję wam owocnych wyników. Gonią majenka super. Ula bebe u ciebie tez napewno będzie ok. U mnie pojawiło się światełko w tunelu. Mąż mówi ze jakiś uzbiera kasę najwyżej pożyczy z firmy. Dzwonie wiec dziś umówić się do mojego doktora. Raczej nie wyrobię się przed moimi urodzinami ale pogadam z doktorem żebym chociaż leki do stymulacji mogła wykupić bo to dużo taniej ze zniżką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mekisa a czemu chcesz już leki wykupić? Czy refundacja się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Klinika mnie się kończy refundacja bo za miesiąc kończę 40 lat. A refundacja jest tylko albo aż do ukończenia 40 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GONIA2381
kinia odebrałam dzis wynik progesteron 70 TSH 3,9 czekam na informacje od mojego doktora..:((( a dzis badania progesteron,TSH,prolaktyna i najwazniejsze hcg beta ale wyniki dopiero w poniedziałek...masakra..:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia to zle masz te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula bebe Pisalam do doktora i odpowiedzial mi tak... Ok progesteron jest dobry wiec można byc optymistą..:) Czyli jest wszystko ok..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia!!!! Gratuluje!!!!! Suuuuperowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia to jeszcze poleniuchuj:) bo pozniej:) kapiesz sie:) siedzisz na kibelku jestes w kuchni:) wszedzie patrza za toba małe oczka:) moje zaraz bedzie pol roku miało:) .... reszta dziewczynek!!! Cuda sie zdarzają gratuluje innym przyszłym juz mamom!!!no i te blizniaki w drodze..... wow!!! Niesamowite! Pięknie Kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia jak w 7 dobie wyszedł ci sikaniec pozytywny to naprawde suuuper!!! Moze tez beda blizniaki!!!!!Ja w 9 dobie robiłam i wyszły dwie słabe krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonią twój dr nic nie mówi na temat tsh???? Ja jestem pod stałym nadzorem endokrynolog i zawsze mi powtarza że jak będzie ciąża i wynik tsh pow 2,5 to pilny kontakt telefoniczny. Oczywiście nie chce cie straszyć ale może skonsultuj to jeszcze z innym dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Gonia to tsh masz za duze. Jak mi takie wyszło hak hylam w szpitalu w ciąży to od razu zwiekszali dawkę leków. Uważaj na to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Kinia & Melisa Tak wiem.i bede kontrolować TSH. Doktor powiedzial ze ma prawo tak skakać narazie zobaczymy.Narazie dawka zwiekszona i zobacze wyniki w poniedzialek z badan wczorajszych. Narazie czekam do poniedzialku na wynik betey..choc wczoraj robilam kolejny czyli 4 test i tez jest pozytywny...:)))) Dziekuje ze mi o tym przypominacie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Gosc co czasami zaglada No powiem ci ze ten pierwszy test zrobilam od tak sobie i to bylo popoludniu w dodatku..hehe A dopiero na drugi dzien ujrzalam ze jednak sa 2 kreski..:))) Czekam na wyniki bety,narazie pracuje zyje normalnie oczywiscie uwazam na siebie i jest ok..troche czuje sie fatalnie leki niestety robią swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Sadze kolezanki że TSH sie wyrówna narazie jest 11 dpt takze to zawczesnie mysle na jakiekolwiek obawy..wszystko musi wrocic do normy tak jak i z progesteronem...gdy zarodek sie zagniezdza to wynik jest wysoki a potem gdy juz malenstwo znajdzie sobie dobre miejsce dla siebie to progesteron zaczyna sie normowac. Nie jestem specjalistką od tego ale troche sobie poczytalam i tez zasieglam.opini doktora. Tak samo z tym plamieniem..ja nie miałam zadnego plamienia ale gdy ktoregos wieczora wkladalam dopochwowo żel Crinone to przy wyciągnięciu zauważyłam takie delikatne paseczki krwawienia i to bylo tyle co widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula bebe Kiedy testujesz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się mylisz gonia. Tsh samo nie spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Ja robie test w sobote za tydzien. Tu nie ma zadnych innych badan tylko test sikany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Zrobilam dzisiaj test 8dpt i wyszedl ze jestem w ciazy. Zaczelam tez dzisiaj plamic. Zobaczymy jak wyjdzie test za tydzien w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Halo halo jest tam kto..? Forum kiepskie czy urlopujecie sie kolezanki..;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula bebe Jesli zrobilas test w 8dpt no to super...:)) Powtorz jeszcze raz i zobaczysz jaki wyjdzie! Ja zrobilam w 7 dpt i wyszledl pozytywnie..robilam nastepne kolejne dni tez testy i tez pozytywne..niestety mieszkam w nienormalnym dokonca kraju pod pewnymi wzgledami wiec wyniki bety odbieram w poniedziałek. Pewnie i u ciebie tez tak jest wiec pozostaja nam testy i czekanie..;) Super ciesze sie ze sie udalo...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
gość 2017.05.04 Wiec co mam zrobic jestem pod stało kontrolą mojego doktora kazdy wynik ze mna konsultuje co mam mu wejsc na glowe? Przeciez jest dokotrem specjalizuje sie w tym co robi ma swoja klinike wiec wie co robi niejestem pierwsza i ostatnią jego pacjentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×