Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość Melisa77
Witajcie dziewczyny. To ja Melisa. Udzielają się ty ostatnio w okolicach września. Wtedy miałam transfer udany ake jaj pewnie jiektirzy pamiętają straciłam moja kruszynke w 7 tygodniu zalamalam się wtedy bardzo. Dużo czasu zajęło mi dojście do siebie. W końcu jednak się podniosłam i wróciłam. W sobotę miałam punkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Urwało mi kawałek wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Melisa77 Witaj....to fajnie ze wrocilas trzymam kciuki Powodzenia...;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Gonia! Zarażasz optymizmem! Bravo dziewczyno! Tak trzymaj. Wiem, ze nie jest łatwo i czasami sie wszystkiego odechciewa:( ale walcz. Wiem co mowie:) czekam na dobre wieści od Ciebie:) bedzie dobrze! Teraz napewno Ci sie uda:) u mnie fajnie.... mam to szczęście, ze dwa serca biją dla mnie. Cora starsza i syn maluszek:). Obydwoje odpukać zdrowi:) radośni:) a mnie serce każdego dnia sie raduje chociaz... nie jest łatwo:) noce nieprzespane itd.... Długo czekałam na swoje szczęścia i pozno było mi je tulić biorąc pod uwagę moj wiek sie udało:) 4ry poronienia i w koncu mam swoje drugie szczęście. Czego chcieć wiecej. Uda sie! A Ty nadal zostań taka pełna optymizmu az miło sie Cie czyta! Inne dziewczyny... uszy do góry:) i nie poddawać mi sie tutaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Dziewczyny moja nadzieja powoli umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam stara ekipę i pozdrawiam nowa :) Felicita nie poddawaj się na pewno się uda. Magnollia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa77 Głowa do góry...:))) Nie ma umierającej nadzieji ona tylko lekko przygasa! Nie poddawaj sie ....zawsze małą łyżeczką a nie chocholą kochana. Każdy by chciał tak..pstryk i jest ale to nie jest takie proste Pozdrawiam cie i walczymy razem...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość co czasami zaglada halo halo...:))) dziekuje za pochwałę...;)..aż sie zaczerwieniłam ale ale... 31.03...jade na wizyte i szykujemy sie przed świetami zacząć drugie podejście...walczymy o małego "króliczka"...:))))) Fajnie cieszę sie że jestes szczęśliwa a że noce nieprzespane to małe piwo w tym wszystkim..;) ucałuj odemnie swoje dziaciaczki i odzywaj się ...bo będzie mi ...:( podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia :-) jak super że się odezwałaś....strasznie brakuje mi naszej starej ekipy. Jeśli możesz to napisz do mnie na felicta@interia.pl...chcialabym zapytać Cię o parę rzeczy związane z transferami. Pisałam do Zosi ale chyba nie sprawdza maila i nie odpisała mi :-(melissa dlaczego piszesz ze gaśnie nadzieja? Wiesz już ile masz zarodków? Czekacie do 5.doby? Gonia kiedy masz wizytę? Ja jestem w Parens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicita81180 w czy ty jestes...co to parens...? Ja na wizyte planuje 31.03...starujemy d drugiego podejscia a że mamy daleko wieć jedna wizyta jesli bedzie wszystko ok dostane odrazu leki wszystki zlecenia i przylatuje już na 2 tyg. na całe przygotowania...tak jak ostatnio Głowa do góry musi być dobrze nie poddawaj sie ...chcesz pogadac wykrzycz sie wypłacz napij winka....jesli mozesz i pomyśl że wszystko jeszcze przed nami...i ja w to wierzę kochana i ty też musisz..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Nie wiem dlaczego ucina moje wypowiedzi. Z 6 komórek zapłodnila się jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Melisa77 To ta na ktorą własnie czekacie..:))) Glowa do gory i tylko pozytywne nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mellisa77 glowa do góry bynajmniej dojdzie do transferu nam niestety dzień po punkcji świat sie zawalil ... trzymaj się napwno sie uda czuje to ... pozdrawiam wszystkie walczace i te ktorym sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gonia2381 jesteś duszyczka ktora umie dobrze wspierać ... dajnie ze tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
witajcie dziewczyny, nie wiem dlaczego moje wpisy nie przechodzą w ogóle albo są ucinane. Jestem po transferze 1 zarodka klasy 8b. Nie wiem juz sama czy to dobry czy zły zarodek, nie chce się juz sama nakręcac. Tyle razy juz przez to przechodziłam ze sama nie wim co myslec. Jechałam dzis na transfer z dusza na ramieniu. Bałam się ze powiedzą ze jednak zarodek się nie nadaje. Pozostaje mi tylko czekać. Co ma być to będzie. Gonia dziękuję za słowa wsparia. Skad u ciebie tyle wiary i pogody ducha???? Ja nie jestem taka silna:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Felicita teraz czytam ze do mnie pisałaś a ja cie nie odpowiedziałam, Kochana nic nie dostałam od Ciebie. Jesli jeszcze chcesz o coś pytać to pisz gosienkap@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Felicita jestem tak zakręcona że nawet postu nie ptrafię odczytać dobrze:) to nie do mnie pisałaś:) Nadzieja powoli gaśnie bo miałam 6 ładnych komórek a zapłodniła się jedna:(. Brakuje mi już sił na dalszą walkę, zresztą wiek też juz mi nie bardzo pozwala. Najwidoczniej pisane mi tylko 1 dziecko i powinnam wreszcie przyjąc do wiadoości to ze raz się udało i tak juz powinno pozostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisa ja też czasem mam takie myśli że może powinnam zaakceptować że pisane mi jedno dziecko (cudowne codziennie dziękuję za niego Bogu,) i że może to zuchwalosc prosić o więcej.... Ale wiem że muszę spróbować a poza tym muszę zabrać wszystkie zarodki które czekają na mnie (dwa ostatnie)... Tak pisałam do Zosi2474 ale mi nie odpisała... Melisa możesz napisać jakie leki bierzesz? Ja zastanawiam się nad interlipidem. Przed pierwszym udanym transferem miałam wlew z immunoglobulin ale to ogromny koszt na który mnie dziś zwyczajnie nie stać (ok. 15tys.).interlipid to koszt 300zl tak więc różnica spora tylko nie wiem czy skuteczny. Gonia wiem że w artvimedzie te wlewy z interlipidu robią... Nawet zapisałam się do Christowskiego na koniec marca. Melisa w jakiej klinice jesteś? I który to Twój transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicita81180 kiedy jedziesz do Krakowa na wizyte? moze sie przypadkiem spotkamy..:) Ja planuje jak wszystko dobrze pójdzie to na 31.03..przylece daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicita81180 hehe to chyba sie spotkamy ja jeszcze nie dzwoniłam ale jutro zadzwonie i sie umówie takze widzimy sie napewno..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Melisa:) ten jeden to moze wlasnie ten:) !!! Napewno ten:) ja tez juz bylam pewna ze corka bedzie jedynaczka:) miałam tylko 2 komóreczki. Dwie podane pierwsze inv i oooo proszę:) rodzeństwo jak malowane:) śliczne ze napatrzeć sie nie mozna. Nie marudzić mi tu proszę!!! Pomarudzisz za jakis czas:). Teraz żyć normalnie!!! .............GONIA dzieciaczki wycalowane a ja u ciebie zamawiam dziewczynke:). Pamietaj:) :) i pisz zarażaj swoim optymizmem!!!!!!!! Trzymam kciuki za Was wszystkie Staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa77
Felicita ja biorę luteine encorton estrofem femibion i fragmin. Żadnych kroplowke itp nigdy nie miałam i nikt mi tego nigdy nie proponował a to juz mój 5 transfer. Nawet nie wiem ze takie cuda są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Kochane te które się starają nie poddawajcie się. Wierzę w to że i Wam się kiedyś uda. Wiem co przechodzicie bo sama czekałam na mojego brzdąca 5 lat. A teraz od 5 tygodni cieszę się że jest z nami na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Felicita81180 Pierwszy raz jedziesz tam? Jedziesz na wuzyte przed punkcja?transwerem? Ja tez nie jestem z okolic ale troche przez to jezdzenie poznałam trase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×