Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 42 lata ...

Polecane posty

Gość gośćdalia
Deklaruje sie na twoja wiktualna kolezanke,jednak w realu,no coz nie ufsm ludziom,ale kiedy tylko chcesz pisz tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka1
14:53- Dziękuję bardzo ale nie interesują mnie wirtualne znajomości. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka1 dziś 14:53- Dziękuję bardzo ale nie interesują mnie wirtualne znajomości. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. xxxxxxxxxxxxxxxx Masz rację! Tu w internecie nic nie jest prawdziwe, A ZWŁASZCZA ZNAJOMOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sie tylko pytam.Po cholerę ,,Ałtorko zakaładałaś temat na ,,wirtualu" skoro tak opryskiliwue odpowiadasz?Weź kolo i pedyknij sie w czoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa mii sie wydaje ze kobiety tak sie poswiecaja dzieciom ze traca przyjaciol i kolegow a potem gdy dziecko sie usamodzielnia i ma juz swoje zainteresowania i hobby ktore robi i chce bez rodzicow my sie budzimy ze zostajemy sami na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka1
21:19- Jeśli Ktoś się poczuł urażony to bardzo przepraszam, ale nie sądzę abym odpowiedziała opryskliwie. Grzecznie podziękowałam za propozycję wirtualnej znajomości. W założonym temacie wyraźnie napisałam że fajnie by było gdyby napisała Pani z lubelskiego czyli z województwa w którym mieszkam by można się było spotkać, pójść na kawę itp. Z wirtualną koleżanką niestety nie da się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triskelion_
Daj ogłoszenie w prasie lokalnej lub na przystanku autobusowym,tudzież poszukaj może u Ciebie w bloku lub w sąsiedztwie ktoś taki mieszka? Będzie szybciej niż na takim forum gdzie każdy potencjalnie może byc każdym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak ktoś może sobie szukać koleżanki przez neta do spotkań. I jak by to miało wyglądać ? Spotykasz sie z totalnie obcą osobą i o czym niby będziesz bajerzyć ? Dla mnie takie spotkanie z kimś z kim mnie nic nie łączy to by była większa męka niż siedzenie samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec co zrobic by nie byc samotna, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 41 lat, jestem mężatką , ostatnio życie przewróciło mi się do góry nogami, szukam osoby z którą mogłabym porozmawiać spotkać się na kawie, czuję się samotna.Jestem z Wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem też z wielkopolski (facet) ,zostaw jakiegoś maila jeśli chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka1
Przypominam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie brak koleżanek bo wszystkie fałszywe, ograniczyłam kontakty. Widać, że jesteś ufna osoba bo liczysz na szczera przyjaźń ale uważaj bo się przeliczysz. Tez kiedyś taka byłam i jak mi przyjaciółka wbiła przysłowiowy niż w plecy to już nikomu nie ufam, nawet mężowi nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wczoraj 23.36 masz świętą rację nie ma prawdziwej przyjaźni chyba że w serialu bo w życiu najczęściej wychodzi tak że najlepsza przyjaciółka okazuje się największym wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka1
Ja jeszcze wierzę ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaznie sa tylko......do czasu, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłosc tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoraś chce porozmawiać z poważnym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja porozmawiam, o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bara bara możemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat. Może jest ktoś z Wrocławia lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko wątku jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie autorin ale moge popisac, o czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chętnie popiszę z kobietą, poważny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze jestem za granica.mam kolezanki ale w innym miescie (tez za granica) i poznalysmy sie bedac wszystkie mlode i wolne, o niektorych sprawach krepuje sie z nimi mowic.one mysle ze u mnie wszystko OK...... w moim miescie chyba zadnej przyjaciolki nie znajde, sa Polki, ale przyspawane do mezow i dzieci.ja mam meza ktory ma skrajnie rozne poglady na wszystko i nie da sie o niczym rozmawiac-nawet o pogodzie mozna sie poklocic (powaznie, jak np powiem ze nie lubie sniegu w pazdzierniku-bo wszyscy inni lubia, ani syberyjskiego mrozu ze sloncem-normalni ludzie kochaja to).dzieci nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc po cholerę wiązałaś się z takim gościem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mój też jest taki wiązała się bo dopiero po jakimś czasie wychodzi szydło z worka, nie wiesz tego? a gdzie siedzisz? w jakim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk47
Powazny facet? W jakim wieku i skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, wy ze soba nie rozmawiacie???? co robicie na spotkaniach kiedy sie poznajecie???? ja piertole! nie wroze wam dlugiego i szczesliwiego malzenstwa! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×