Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam pracy

Polecane posty

Gość gość
No a gdybyś dostała jakąś oferte to jak wyobrażasz sobie zakwaterowanie ? na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ktos ofiarny" na pewno zorganizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:56 porażką to ty jesteś, bo myślisz, że już na świecie nie ma dobra i ofiarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca może pozwoli na wynajem mieszkania. Może...A skoro nie pozwoli, nalezy udać się do domu opieki i robić za żebraka a na końcu pozlożyć się na ulicy i umrzeć. To cześć Wam drodzy wrażliwi internauci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracaj na te wpisy uwagi. Tutaj raczej wątpie aby był ktoś Ci w stanie pomóc. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w moim mieście jest sporo pracy. Może powinnaś zmienić miejsce zamieszkania ? Chociaż wiem że to się łatwo mówi. A byłabyś gotowa na wyjazd za granice, konkretnie do Austri ?. Moja sąsiadka szuka zmienniczki do prostej opieki. Tylko problem w tym że się nie znamy i gdyby coś to by mi łeb urwała że kogo jej poleciłem. Wiem jak to jest bez pracy bo zaznałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisz mi swojego maila, byśmy porozmawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz to załóż jakiegoś maila ipodaj tutaj może jeszcze ktoś uczciwy to przeczyta i się do Ciebie odezwie bo wiem że jest tutaj sporo ludzi którzy mają własne firmy. Czasem niewiele trzeba a można komuś pomóc, tak bezinteresownie. Ja mogę do Ciebie napisać , możemy pogadać. Może coś się wymyśli. W sumie jakiś czas temu znajomy też szukał kogoś uczciwego do pracy. Dziś tak jest że znajomości to podstawa w szukaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...W sumie jakiś czas temu znajomy też szukał kogoś uczciwego do pracy... x Z czego wnioskujesz, że ten internetowy byt jest uczciwą osobą ? x Bo jakoś z treści jej postów to nie wynika. x Widać w nich za to brak wyobraźni, kompletny brak zorganizowania i stan umysłu, na granicy choroby psychicznej. x Sugeruje, że posiada wyższe wykształcenie humanistyczne. Tyle, że jej sposób wypowiedzi temu przeczy. To raczej na uczciwość nie wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:39 Jesteś podła i zazdrosna - można wyniskować po tym, co napisałaś. Uważaj, kto jaką bronią wojuje, od takiej ginie. Uważaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby po studiach ale jaka naiwna i malo rozgarnieta. x i to jest stwierdzenie faktu. x zycie jest trudne i trzeba sie lokciami przebijac, niestety ale tego musisz sie nauczyc a nie na OFIARNOSC liczyc. wspolczuje Ci z calego serca i zycze powodzenia! uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniajcie człowieka po kilku postach, może to sumienna i uczciwa osoba, może warto by było człowieka wesprzeć chociaż słowem a nie wieszać na niej psy. Ja jednak będę bronił autorki. Autorko posiadasz prawko ? Wczoraj pytałem czy była byś gotowa na wyjazd za granice do prostej opieki, główne zadanie to pilnowanie aby koleś regularnie przyjmował leki, wyprowadzanie psa na spacer, cośtam ugotować, facet jest chodzący, nic przy nim nie trzeba robić. Znasz jakie kolwiek podstawy języka niemieckiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie napisal, ze jest nie sumiennna i nie uczciwa ale ze jest naiwna a to jest duza roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma nóż na gardle i to po prostu desperacja. Sam byłem kiedyś w podobnej sytuacji i wiem jak to jest gdy człowiek boi się że wyląduje na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie ,szuka pracy i ma problem . Co nie zmienia faktu , ze jest naiwna.. Mysle, ze bardzo nie odpowiednie miejsce sobie wybrala. Na kafe w dziale zycie uczuciowe, no prosze Cie bardzo. Z zyciu trzeba byc uwaznym i czujnym bo jest cala masa ludzi ktorzy beda chcieli ja wykorzystac. Takze moze sie w jeszcze wieksze tarapaty wpakowac. Niestety ale takie jest zycie, w zasadzie to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz oczywiście 100% racji i naprawde szkoda że tak jest bo jednak jesteśmy wszyscy rodakami i powinniśmy sie wspierać. Wystarczy że nasza władza nas dyma jak tylko może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawiam, ze jest to prowokacja i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka Zdobyłam się, aby coś tu napisać. Długo łkałam po tym, co tu napisały te osoby pozbawione uczuć. Dziekuję jednej dobrej osobie. Zaraz jakieś konto sobie założę i dla Ciebie zostawię tu wiadomość. Po tym, co napisałeś już bardzo Cię cenię. Odezwę się. I jeszcze raz dziękuję za serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trilino180@gmail.com to mój kontakt dobry człowieku, napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trilino180@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wejdź na gumtree tam jest tego od cholery, recepcjonistka w hotelu, kucharz, kelnerka , opiekunka, do obsługi klienta w sklepach , o co ci chodzi , jak chcesz pracy to ja znajdziesz ze o sprzątaczkach nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daczunia
sprawdz w media expert ;) ciagle otwieraja sie nowe filie. masz umowe o prace, niezle premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×