Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tego coraz więcej

Znam kilku starych kawalerów i wszyscy to dziwaki

Polecane posty

Gość gość
żeby nie być dziwakiem, trzeba wódę chlać, kłócić się z partnerem, doopczyć wokoło, plotkować, kupować masy żarcia w marketach, ciuchy on-line, wyrazów k..... i inne używać, uprawiać to co tłum np. grobbing now! i cwanym być oj cwanym, oczkami świdrować naokoło, czy jaka konkurencja nie czyha, a jak czyha to niszczyć od razu albo profilaktycznie, a dziwaki i dziwaczki to po bibliotekach, muzeach, klasztorach niech się chowają i dziwaczeją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dam przykład, znajomy ma już prawie 47 lat, sam bez rodziny, pracuje i śpi, to jego życie, nawet nie chodzi na imprezy czy cokolwiek innego, nawet urlopów nie bierze, niby twierdzi że szuka laski ale nic nie robi w tym kierunku, chyba myśli ze jakaś sama do drzwi mu zapuka, nie ma hobby, nie ma pasji, niby inteligentny i coś pogada ale myśle że zdziwaczał i nie potrafiłby dzielić z nikim życia, cholera wie jaki ma cel życia, chyba milion w banku gdy na łożu śmierci, dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robi tego co motloch to na pewno dziwak,zeby chociaz disko polo sluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia jedynie dziwactwa. W grę wchodzi przedewszystkim Hipergamia. Generalnie jeśli stary kawaler nie jest bardzo brzydki to jest samotny przez niską inteligencję, pozycje społeczną, zarobki i niezaradność (cechy które często lubią się ze sobą łączyć). Stara panna natomiast jeśli nie jest brzydka sama może być tylko dlatego że jest jest osobą bardzo ambitną, inteligentną i dobrze zarabiającą to tez nie weźmie sobie na kark tego pierwszego. Ktoś taki nie będzie jej ani pociągał ani nie będzie miała z niego pożytku. Chyba że gość wybitnie nadrabia urodą luk kobieta ma syndrom pielęgniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źródło nieporozumień
Czyli kogo szuka owa stara panna? Bo na pewno nie uczucia, bo uczucie to może jej dać nawet menel z pod monopolowego. Taka stara panna szuka jeszcze ambitniejszego i jeszcze lepiej zarabiającego, i tworzy się durna konkurencja, a kto przegrywa..... obie strony. Bo facet ma być zaradny a kobieta uległa, inne warianty są spalone i nie działają w rzeczywistym życiu. Nie Adama z Ewy zrobił Bóg, tylko Ewe z Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieszkać z kimś i tez być dziwakiem. Są kobiety które nie pracują, mąż się nimi nie interesuje i zdziwaczaly m.in od interesownia się cudzym sprawami i nagadywania na innych i wymyślania nieprawdy na innych. Niektóre często zaglądają do kieliszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciemnogrod. Gdzie wy żyjecie na jakiś bagnach czy wioskach zabitych dechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani Londyn ani Paryż
W dużych miastach najbardziej widać te dziwolągi, są WSZĘDZIE, początek upadku cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mam sobie łeb urwać za to że zostałem starym kawalerem? , nie wszystkim się układa tak jakby tego chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie akceptujmy i szanujmy sie na wzajem a zycie bedzie latwiejsze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma inne doświadczenia. Zależne od środowiska w którym żyje. Moim zdaniem, stary kawaler różni się od będących w związku, poziomem potrzebny bycia z kobietą. Mają z nimi poprawne relacje. Nie dotykają jednad, wręcz unikają sfer seksualności(chociażby taniec). Ich prawo. Tych których znam od lat, nazwałbym altruistami. To ludzie, spokojni, uczciwi, szczerzy, łatwo nimi kierować. Może to przypadak, ale też ponadprzeciętnie zamożni, pracują, choć wielu stać na to by nie pracować. Czy są szczęśliwi, spełnieni? Myślę, że tak. To ich wybór. Jeden z kolegów był żonaty do oczepin, kiedy to nakrył nowopoślubioną żonę z inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat, dziewczyny nie mam, nigdy nie miałem i nie szukam. Czy to oznacza że jestem starym kawalerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bare
dziś - tak, ale jeżeli to twój wybór a nie dostosowanie się do przykrej sytuacji jest ok; jeżeli masz jednak problem ze swoją "wolnością" to zacznij szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukam bo nie mam szans na atrakcyjną partnerkę, a wiązanie się z kimś kto cię nie pociąga nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ludzie akceptujmy i szanujmy sie na wzajem a zycie bedzie latwiejsze!!!! Zgłoś Problem taki że ludzie obecnie nie szanują samych siebie a co dopiero innych. Upadek cywilizacji już nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A co mam sobie łeb urwać za to że zostałem starym kawalerem? , nie wszystkim się układa tak jakby tego chcieli. >>> tak się układa jak sobie ułożysz, dlatego czas podjąc decyzje co jest dla ciebie ważne i próbować iść tym torem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz TV iluzje
gość dziś Nie szukam bo nie mam szans na atrakcyjną partnerkę, a wiązanie się z kimś kto cię nie pociąga nie ma sensu. >>> twój problem jest taki że widzisz tylko atrakcyjność zewnętrzną, pomyśl na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie zastanawiam, po co mezczyznie atrakcyjna kobieta ale glupia. przeciez taki zwiazek jest tylko do czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ciemnogrod. Gdzie wy żyjecie na jakiś bagnach czy wioskach zabitych dechami? X A Ty gdzie mieszkasz, ze nawet podstaw jezyka polskiego nie znasz? Wlasnie chyba na jakichs bagnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to pisze
gość 2017.02.07 a ja sie zastanawiam, po co mezczyznie atrakcyjna kobieta ale glupia. przeciez taki zwiazek jest tylko do czasu!!! Zgłoś Potrzebna do czasu aż znajdzie młodszą i atrakcyjniejszą, błędne koło, bo takiemu debilowi nie dogodzi żadna NIGDY. I pisze to ja facet, który troche przeżył i sporo widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym podzieliła na dwie grupy,są samotni którzy usychają,trochę im brakuje w wyglądzie głowie itd. i tacy jak się mówi do wyższych celów,piękni wybredni co nic nie muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.13 przynieś, wynies, pozamiataj i obciagnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj piękni wybredni ( obu płci ) samotnie też gniją, ich wygląd idzie na marne, może to dla nich nawet przeszkoda do szczęścia, bo każdy leci na ich zewnątrz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury,uroda nie jest przeszkodą ,wyrok a wybór to dwie różne rzeczy,wybredni po prostu się nie spieszą i nie mają ciśnień ,a zgniją wszyscy w ziemi :-) jeśli już o gniciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie spieszyło ,i bardzo dobrze wybrałam takiego samego wybredusa jak ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co tak właściwie chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o czym to wy piszecie .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne babska bez faceta to dopiero dziwaczki oraz te same z dzieckiem i te którymi mąż się nie interesuje i nie zajmuje x nie tylko starzy kawalerowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.02.2017 Kocham Cię za tą wypowiedź. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wam przeszkadzaja dziwacy? Ja lubie dziwnych ludzi, sama jestem dziwna i nie mam partnera, jestem jeszcze mloda, ale pewnie zostane stara panna. Jesli jestescie tacy szczesliwi sami ze soba to czemu czujecie potrzebe zeby komus dosrac? Tylko przez to, ze sa inni niz wy? Serio to tak boli? :P nie rozumiem. No ale szanuje, trzeba szanowac, chociaz mi np. ciezko szanowac takie Karyny, ktore mnie nie szanuja bo nie mam faceta i dziecka jak one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×