Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izka90

Przetrzymywanie z sexem

Polecane posty

Gość Izka90

Hej jestem Iza mam 27 lat a od kilku jestem w mężatką chcialam zapytac o jedna rzecz. Zauwazylam ze gdy przetrzymam z sexem mojego faceta to z dnia na dzien staje sie on coraz milszy grzeczniejszy itp ale jak tylko dostanie sex to jakby przestawalo mu zalezec. Czy wskazane jest przetrzymywac go bez orgazmu po 2 tyg ? obecnie wlasnie tyle juz minelo i musze powiedziec ze stara sie o mnie jak na 1 randce jest bardzo mily i adoruje mnie przy kazdej okazji. Pytanie do kobiet czy macie podobnie w swoich zwiazkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dziewczyna ma 27 lat (tak pisze) a durna jak glupsza nastolatka. Rob tak dalej, przetrzymuj, wychowywuj, manipuluj swoim facetem tak jak ci sie podoba aby osiagnac swoj cel lub cele - uwazaj tylko, abys kiedys nie obudzila sie z reka w nocniku. I wcale nie chodzi tu o czestotliwosc seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zona tez tak przetrzymywala i juz jest byla zona wiec pomysl co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet też obojętnieje po seksie. Niby ok ale ważne jest dla niego tylko to żeby mu się chciało. Kiedy ja mam na to chęć a mam bardzo często to traktuje mnie jak niewyzytą babę. I muszę czekać aż znowu będzie miał ochotę. I wtedy....o taaaak....znowu jest milutki i slodziutki. Ale panowie i tak mnie zakrzyczą że takie przetrzymywanie faceta jest złe i te niedobre kobiety wami w ten sposób manipulują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.29 - ciekawe, ze kobieta tez moze sie czuc tak jak facet, ktory dostanie od czasu do czasu (przetrzymywanie ? ogolna niechec ?) a chcialby wiecej. Rownouprawnienie, rowniez w przetrzymywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×