Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszy mnie jak facet ma z 35 lat albo wiecej i na portalu randkowym ma opis

Polecane posty

Gość gość
Dla 35latka 25latka to dziecko przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwka
najczęściej jest tak, że jak facet jest koło 40 i nie ma kobietki koło siebie, to zamienia się w knura z brudem pod pazurami i oddechem papierosowym, no chyba, że jest gejem ale to już inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie jestem na dyktandzie choć sporo ich w życiu napisalem bo babcia polonistką była po 2 bronie tylko honoru mężczyzn 30+ a są jeszcze gorsi i to nawet koledzy z dziecinstwa co zostali menelami w wieku 30 lat ale widze ze tu same roszczeniowe babska nie to jest polska a nie elegancja Francja i ludzie pracuja uczciwie placa podatki i nie stac ich zarabiając 2 tyś na msc postawić dom ja jestem spawaczem i zarobie ponad 3 tyś ale z moją młodą laseczką ktora pracoje ale wiele nie zarobi to ciężko cos dołożyc a przed nia chociaz kupilem dobre autoza 15tys crossa za 12 rower zjazdowy za 6 tys bo teraz to raczej nie wiem czy na dobry telewizor za 3 tys bylo by mnie stać takie z was paniusie ze co dzień jak sie 100zł na p*****ly nie wyda to uwazacie ze sie was nie kocha materialistki jeb/ane tyle .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś była taka piękna to bys nie musiała szukać chłopaka na portalach randkowych...Już musisz być naprawdę zdesperowana...Te 35latkowie maja do zaoferowania to samo co ty tylko, ze sa starsi, a ty nawet się nie obejrzysz i sama będziesz takim dziadem...:P w sumie to żałosna jesteś i zal mi cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Najwiekszym buractwem jest mieć konto na portalu randkowym a nie wiek. Z 20 szybko zbliżysz się do 30 nawet nie wiesz jak szybko i staniesz się dziadem lub dziadówą:D Tylko sieroty, wypierdki społeczne którzy nie umieją się komunikować z płcią przeciwną i brzydale zakładają konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35lat to najlepszy wiek faceta. Kobiety 22plus są jak najbardziej w jego zasięgu. Oczywiście mówię o atrakcyjnych osobnikach. Mam to sprawdzone w praktyce. Zawsze kręciły się wokół mnie kobiety między 20-30 pomimo moich 30 plus. To że jedna z drugą woli równolatków nie znaczy, że wszystkie tak mają. Co więcej niech korzystają z nich póki mogą bo faceci około 30 tracą zainteresowanie równolatkami na rzecz młodszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1 nie jestem na dyktandzie choć sporo ich w życiu napisalem bo babcia polonistką był bzdura, robisz błędy jak fizol bez wykształcenia i z rodziny, w której nikt nie był wykształcony. Co nie zmienia faktu,że możesz być dobrym spawaczem i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki typ na koniec bierze Ukrainkę, ktora udaje dobra zonę az do momentu ślubu i stałego pobytu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalu ma się konto tak z ciekawości. A nóż ktoś się ciekawy trafi ale bez desperacji. Nie umawiamy się z byle kim i nie odpisujemy wszystkim. Miałam zlikwidować konto ale zostawiłam na wszelki wypadek:D W realu mam spore powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem sprowadza swojego partnera z Ukrainy i są razem :D i rodzinkę liczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 3 tys bylo by mnie stać takie z was paniusie ze co dzień jak sie 100zł na p*****ly nie wyda to uwazacie ze sie was nie kocha materialistki j**/ane tyle ....... buahahahaha, no to widzisz jaka to miłość, ona daje d... i urodę, a ty dajesz kasę. To czemu narzekasz, przecież to transakcja i dobrze o tym wiesz- z twojej strony też, towar za towar, a płaczesz, że nie kocha ciebie za osobowość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 35latkowie maja do zaoferowania to samo co ty tylko, ze sa starsi, a ty nawet się nie obejrzysz i sama będziesz takim dziadem...jezyk.gif w sumie to żałosna jesteś i zal mi cie jezyk.gif ale moze będzie wtedy szukać 35 latka na swoim poziomie urodowym, anie 20 letniego kulturystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy wiek dla faceta to 25-30 potem sypie się szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100zl na dzien ? Mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 a tak ciężko załapać aluzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma powodzenie to portale nie interesują tam sa same przegrywy. Nie ze znam te portale ale wiem jacy znajomi mają tam konta. Same życiowe niedojdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale to takie sklepy, bazary, w ktorych czasem towar lezy juz dlugo ale ma wymagania co do petencjalnego klienta;-) Ludzie nie poznaja sie spontanicznie, przypadkowo, kazdy wie po co tam przyszedl, jest kalkulacja Na ulicy , w zyciu realnym nikt normalny nie odwazylby sie zachowywac na randkach w taki sposob jak ci ludzie. kazdy zwykle mowi czego oczekuje, absurdalne troche, no ale przeciez nikt nie chce tracic czasu :-)w realu przy spotkaniu z obca osoba jest jakis wstep do dalszego ciagu i pytan, naturalniej wszystko przebiega. Oczwiscie , ze mozna kogos poznac, stworzyc dobry zwiazek jednak taka forma nie wszystkim odpowiada i nie ma sie czemu dziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 dobrze ujęte! Ludzie na portalach randkowych są strasznie roszczeniowi i ja (autorka ) śmieje s i e właśnie z tego. O ile zrozumiałe by dla mnie było gdyby super laska albo super facet miał takie wymogi,o tyle śmieszne jest gdy brzydal w wieku 35+szuka o kilkanaście lat młodszej miss. Tak jak ktoś napisał, oni olewaja grubsze,nizsze itp a co do przegrancow. Nie zgodze się. Jest sporo atrakcyjnych osób jak tez inteligentnych,sympatycznych, o dziwo przystojni faceci nie są aż tak sfrustrowani,są wyluzowani,można się z nimi pośmiać... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;51 widać poziom kultury, ta babcia polonistka... chyba uczyła polskiego buraki na polu :-( wstyd. Największy wstyd i żenada to faceciki na damskim forum! Zaklocacie normalna dyskusje kobiet,we wszystko wtracacie swoje trzy grosze. Tak atrakcyjny 37 latek ma szanse na atrakcyjna 21 latke,problem w tym,ze 90% z was uważa się za atrakcyjnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalmy jedno,przystojniak ma szanse, brzydal nie. Przecietniak może o ile ma fajny charakterze, gadke, kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja babunia w wojne ciągnęła dyszle radzieckiej swołoczy i nie obrażaj mojej babci suko j****a i kulwa bede se pisoł jak mi sie podoba opasłe świnie bo pewnie 90%z was tak własnie wyglada 100 dziennie na poerdoly malo to dolicz jeszcze cos do jedzenia paliwo zabierz gdzies od czasu do czasu wakacje nad morzem albo Chorwacji i huj zostaje nie muwie jeszcze o wielu innych wydatkach ale co wy mozecie wiedziec jak siedzicie z laptopami w dłoni calymi dniami za kase swoich mężów cwaniary ze swoją wyymaginowaną rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź ty prostaku, bezrobotny jesteś i jedyne co spawasz to posty na kafeterii :-D chyba ułomny z ta ortografia. Ja mam super pracę, nie siedzę na facecie jak twoja młoda dziewczyna, którą się tu chwaliles. Nie bede zresztą dyskutować z kimś z marginesu 🖐️ stać mnie na lepsze podróże niż chorwacja autem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś sie umawiałam na sponsoring , i większość tych facetów to były takie właśnie ofiary pokrzywdzone przez los , brzuszek , zakola, praca jakas gowniana (ale majtki Calvin Klein musza byc, zeby przyszpanowac młodszej prostytutce) :P Jesu jakie oni głupoty wygadywali , laska do zwiazku ma byc taka , a taka , już inna to nie, i były to wymagania głownie co do wyglądu, jeden c***j zostawił zonę (widać było, ze zimny, pusty c***j) bo miała depresje i on sie nie będzie z psychiczna męczył , ale dzieci jej zostawił , na to zbyt psychiczna nie była :D i sie ze mna spotkał bo "on nie jest gotowy do związku , potrzebuje sexu, sex jest drogi wiec niedługo sie przemoże" jprdl :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No serio facet na damskim forum to dopiero porażka :D:D:D no chyba ze gejus to tak. A jak się tu panoszą :D ale obciach. Ciekawe czy przyznają się przed swoim kolegami ze mają zapędy do damskiego forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa pustakami, kiepskimi ludźmi , a 20 letnia niunia plastik tez woli młodszego i bogatszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni pewnie nie maja nawet kolegów,gdyby mieli to by chodzili na piwo,bilard,mieli zainteresowania albo spedzalby wolny czas z dziewczyna o ile ją ma,a nie na forum, a jak na forum to jakims meskim. No, ale tu siedzą tacy zdesperowani,którzy liczą, że skoro damskie forum to mnóstwo kobiet do poderwania a dwa chcą zbawiac świat pisząc,że tylko dziewica,tylko do 50 kg, tylko cycki od d w gore...a przy tym kobieta powinna po pierwszej randce zaplacic za siebie a najlepiej tez za faceta :-D przeciez za maminsynkow mamusie ciagle placa,to jak jakas kobieta smie nie placic albo jeszcze oczekiwac,ze on zaplaci za nia. Z czego?z kieszonkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie, nawet na bardziej powaznych forach wrzucamy linki do kafeterii aby sie z was posmiać :) Albo na Messengerze prywatnie :) Wy kobiety to macie problemy ...albo czy od wytrysku w usta zajdziecie w ciążę albo co zrobić jak sie w zatłocoznym pociągu kupe zachce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę cie :D Jak oni w ogóle wyglądają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kafeterianki j****e suki jesteście żałosne wszystkie piękne młode i bogate a tak na prawde karakany na kaczych łapach opasle świnie kwiczące jacy to mężczyźni zli i bo żaden was nie chce nic dziwnego bo to wy jestescie beznadziejne roszczeniowe i p**********e no i konczcie już dziewczynki bo mamusia internet odetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki a wiecie,ze 35 latek ma wieksze szanse u 20stki niz 35letnia kobieta u 20letniego faceta.atrakcyjnosc u kobiet szybciej przemija niz u facetow.a nawet im starszy facet tym jego atrakcyjnosc jest wieksza.pod warunkiem ze nie ma problemow ze zdrowiem-potencja,z pieniedzmi.takze to kobiety maja przerabane ze wzgledu na wiek a nie faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×