Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana zachowania partnera w lozku

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa czym moze byc zmiana zachowania partnera w lozku. Zauwazylam juz drugi raz ze maj przyszly maz nie konczy we mnie. Gdzie zawsze konczyl. Zabezpueczam sie wiec raczej o ciaze sie nie boi zreszta nigdy sie nie bal ze moglabym zajsc. Drugi raz pod rzad nie skonczyl w srodku tylko na zewnatrz. Czy powinnam sie martwic ??? Prosze powazne odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kwestia indywidualnych upodobań twojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli skoro zawsze robil to w srodku i nagle przestaje to jest kwestia upodoban ??? Czy skas to sie moglo wziasc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwidoczniej uważa że nie zasługujesz na tak drogocenną substancję jaką jest jego nasienie, musisz się poprawić i ukorzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie takie wpisy na forum. Dlaczego męża o to nie zapytasz? Przecież tutaj nikt nim nie jest i jeśli chcesz się dowiedzieć o co chodzi to zapytaj u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie zapytam ? Bo nie chce pytac poki co. Prosilam o powazne odpowiedzi jezeli nie podoba ci sie temat to nie komentuj i nie zasmiecaj tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się,mój partner też tak ma.Raz spuszcza mi się na dekolt a raz we mnie kończy.Kwestia upodobań w dany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze nic moaj partnerak mówi ze wiczorem będzie seks a wieczorem coś jej odbije i przekłada seks na przyszły tydzień a najgorsze że pasa cnoty nie chce sciągnać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza, inna mu nie pozwala i jedzie z automatu poza pieczara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro co niektorzy pisza ze zdradza to dlaczego nie mialby tego robic w srodku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×