Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarinka1990

Sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
www.kashmir- butik.pl Kupiłam już kilka ciuszków u Nich i jestem bardzo zadowolona. Nie musiałam długo czekać na paczkę , jakość bardzo dobra :) Staram się kupować ubrania produkowane w Polsce a wiem, że w tym sklepie je mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szpilki i rajstopy kupuję głownie w sklepie https://kokietki.pl . Mają duży wybór szpilek w moim typie i do tego ogromną ilość rajstop. Bielizny nie próbowałam , wole w sklepie osobiście dotknąć niż przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo często robię zakupy przez internet. Głównie są to ubrania, na różne okazję albo po prostu dla przyjemności. Moim ulubionym i najlepszym sklepem jakościowo jest cosmosmoda.pl Paczki otrzymuje w bardzo szybki tempie, nie mam żadnych zastrzeżeń co do produktów. Wszystko jest jak należy. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusia_1223
jesli chodzi o ciuchy to roznie zamawiam, zalezy gdzie co sie trafi. jednak ostatnio zostala wierna outletowi butow - multu.pl - odkad kumpela przeslala mi link chyba sie uzaleznilam, bo co miesiac musze zamowic cos nowego;D no ale za takie ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×