Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 roku czy podawać mm?

Polecane posty

Gość gość

Syn karmiony piersią do 11 miesiąca życia. Jak miał 12 miesięcy wróciłam do pracy i przeszedł na butlę. Teraz ma ponad 1,5 roku i nadal chętnie pije mm. I teraz zastanawiam się czy w ogóle zrezygnować z mm? Mało podaję zwykłego mleka. Co najwyżej jako składnik potraw typu naleśniki itd. Budyń, kasza robiona głównie na mlekach roślinnych. Ale samego takiego napoju np. jaglanego nie wypije. Dieta rozszerzona je owoce, warzywa, kasze itd. Z mlecznych produktów je kefir, maślankę, ser biały. I teraz zastanawiam się czy dalej podawać mm czy ograniczyć. Nie chodzi mi o koszt. Poczytałam trochę o mm i zdaje sobie sprawę, że są plusy i minusy podawania podobnie jak zwykłego mleka. I teraz sama nie wiem co robić. Odstawić mm? A co podawać? Zwykłe mleko? Czy jednak pozostać na mm np. do drugiego roku życia? Na chwilę obecną mm wieczorem, czasami przed drzemką w dzień, jak jesteśmy dłużej poza domem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko komuś doradzić a jak ty uważasz ? Mój ma 2.5 roku i pije mm 2 razy na noc i rano Ale mój syn to typ niejadka bardzo mało je a nabiału wcale. Ja mu podaje dla uzupełnienia witamin a po za tym lubi je pić. U Ciebie jest inaczej bo dziecko ładnie je jak uważasz że już nie potrzebuje to odstaw butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×