Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Jak moglem sie zakochac w kims tak jak w Paulince? :(

Polecane posty

Gość gość
popuszcza szpary na zawołanie ta zacpana k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jej milosc obiecuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jest ta paulina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Sosnowiec :D. A to jest ironiczne, bo na jednym forum kiedys poznalem goscia z sosnowca, podobno mial na imie marian i byl niskiego wzrostu skinheadem, nieprzecietna wiedza z historii a jezyk ten sam co Pauliny, tez kvrwa wyzwiska nie z tej ziemi i ten jezyk XD. Zawsze brechtalem jak chvj XD. Jak widze urodzic sie w sosnowcu to stan umyslu. Ale nie wiadomo czy ma na imie Paulina, bo wiesz latwo podac nieprawdziwe imie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak bylem w 2013 roku w Sosnowcu z wujkiem na gieldzie, bo sprzedawal sprzet, pomyslec ze juz wtedy tam Paulinka dreptala swoimi nozkami, a ja nic o niej nie wiedzialem :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakby to bylo, gdybym sie urodzil w sosnowcu i spotkal paulinke face to face a nie na foro, ciekawe czy wpadlibysmy sobie od razu w oko, tutaj u mnie w leamington wpadlem sobie w oko niedawno z taka blondyna mlodziutka, oh jakas niezla blondi naturalna, wyglada na 16-17 lat, wpadlem jej w oko i jak zobaczylem ze jej wpadlem w oko to potem mi wpadla w oko xD. Ale tak to jest, raz sie kogos zobaczy i potem sie juz go nie widzi, wiec szans 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×