Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość patrola

prawo jazdy Szczecin

Polecane posty

Gość gość
Ja kurs na prawo jazdy robiłam w www.sokol-szczecin.pl Według mnie najlepsze miejsce do nauki jazdy w Szczecinie. Uczyłam się tam i nie miałam problemów z egzaminem państwowym. Dobrze przygotowali mnie i z jazdy i ze znajomości przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam szkołę jazdy pana Marcina Sokoła, gwarancja zdanego prawka za pierwszym razem! i do tego mega sympatyczna atmosfera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Mars http://www.mars.szczecin.pl/ nauczyłam się prowadzić pojazd niczym prawdziwa profesjonalistka i zawodowy kierowca! To dzięki ich pomocy śmigam jak należy, znam wszystkie przepisy droge a egzamin zdałam za pierwszym razem! Instruktor był fantastyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Szkołę Jazdy Pana Marcina Sokoła. Szybko przekonacie się, że bycie kierowcą nie jest takie trudne, jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian

szczerze polecam Naukę jazdy Marcina Sokoła! 

profesjonalne podejście, bardzo ciekawe wykłady i instruktorzy z powołania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

zgadzam się z komentarzami powyżej - Szkoła Jazdy Marcina Sokoła nie ma sobie rónych. Zresztą ich lata doświadczenia i ogromna ilość zdanych egzaminów i zadowolonych kurasantów mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Zgadzam się również ztymi komentarzami . Po kursie u nich zdałam egzamin za piewszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo sobie chwalę kurs w szkole Alien. Robiłam u nich kurs na prawko w zeszłym roku i bardzo jestem zadowolona. Udało mi się sprawnie zrobić kurs i zdać egzamin. Instruktor naprawdę porządnie mnie wyszkolił. Zdałam egzamin za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie bardzo dobrą szkoła jest Alien. Robiłam u nich kurs na prawko i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Instruktor zawsze był punktualny i miał przygotowany plan zajęć.  Dbał o to bym każdy manewr odpowiednio wykonała, potrafił też wytłumaczyć jak należy go wykonać Podobnie podczas jazd po mieście. No i w efekcie egzamin zdałam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również robiłam kurs w Alien. Jestem mega zadowolona. Świetne przygotowują do egzaminu. Po kursie u nich nabrałam pewności za kółkiem. Nauczyłam się jeździć bezpiecznie i sprawnie. Nie boję się tez wyjechać w trasę. Co przed kursem myślałam że nie będzie możliwe. Oczywiście egzamin zdany bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×