Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy schudnę jedząc przez 2 dni same jogurty naturalne ?

Polecane posty

Gość gość

Czy I ILE schudnę jedząc same jogurty przez 2 dni? W pracy schudłam 7 kilo bo polegała na tym ze chodziłam z 5-10 kilometrów dziennie . Obecnie nie mam żadnej i przytyłam znowu te 7kilo. Chce schudnąć ale nic nie działa , gdy biegam to od razu jestem chora i mam gorączkę a robię tylko z 3 kroki ledwo i boli mnie gardło i nie mogę oddychać . Czy to pomoże ? Potrzebuje czegoś co szybko mnie wybawi z tej sytuacji i dopiero potem będę się pilnować bo teraz nawet jak mało jem to nic to nie daje . Pomóżcie bo się zle czuje z sama sobą . Mam 45 kilo na 150 wzrostu około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że masz do zrzucenia 45 kilo? A nie warzysz tyle? Na samych jogurtem dużo mię schudniesz a na dodatek obrzydzisz sobie je na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 150 wzrostu i 45 kilo ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z czego chcesz się odchudzać? Masz niedowage. Pomysl o dobrym trenerze i zacznij budować mięśnie by sylwetka wyglądała na zdrową, sprawna i ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patyczaki sa aseksulne ,tak mówi mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tyle schudlas chodzac no to na co czekasz codzienny spacer 5km I po sprawie ,ja do pracy chodzilam po 7km w jedna strone I przez miesiac nic nie schudlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka29
Ale same spacery nie dadzą nam nic jeżeli mamy sporą nadwagę to musimy również zastosować dietę jakiś suplement ja African Mango http://szczupla-kobieta.pl łatwiej mi jest z suplementem utrzymać się bez podjadanie między posiłkami po prostu hamuje mi moje uczucie głodu;) i ja dołączyłam do swojego odchudzania również Aqa aerobik świetna sprawa dla Pań w każdym wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×