Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki odchudzajace

Polecane posty

Gość gość
U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewqa84
Chcesz szybko i bezproblemowo zrzucić wagę? Z własnego doświadczenia mogę polecić Ephedrine Sulfate, efekty są niesamowite, będziesz zadowolona. Ja zamówiłam z internetu od p. karoli, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze. jak cos podaje namiary: kom: 537932687. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąć 13 kg .Brałam Slimunox niecałe cztery miesiące.Oprócz tabletek byłam również na diecie i niestety choć nie lubię się nadmiernie wysilać dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik.Fakt jest taki że jestem bardziej zadowolona z siebie i mam lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola ULew

Ja schudłam ćwicząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Sama byłam bardzo gruba jeszcze jakiś czas temu, ale opracowałam super dieta która pomogła mi!
Teraz ona pomaga moim znajomym, obczajcie mojego bloga na którym jest moja dieta:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×