Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znow o aborcji ale

Polecane posty

Gość gość

sorry ze znow o aborcji i o ten Natalii P. ale jakos nie umiem się oprzec zeby nie napisac... natrafilam na fajny,fajnie napisany artykuł jednej z uczestniczek i zwolenniczek czarnego protestu ktore z kolei nie zgadzaja się z ostatnimi wypowiedziami NataliiP,nie bede tu przytaczac linka zeby nie byc posądzoną o to ze cos reklamuję albo co gorsza jestem wlanię tą autorką i sama się reklamuję,nie,nie jestem,ale artukuł, blog napisany przepięknie,chyba opublikowany w gazecie wyborczej,kto czytał,ten wie, chciałąm tylko napisac ze zgadzam się z kazdym słowem autorki,rozni nas tylko jedno-ja od poczatku nie byłam ani nie jestem zwolenniczką czarnego protestu. I nie rozumiem tych słow moje ciało moja sprawa,przeciez w tym "moim" ciele kobiety tez jest juz drugie ciało jesll ta kobieta jest w ciaży wiec sa juz 2 ciala i to drugie malenkie nie nalezy do niej,tylko do nowego człowieka. Choc zwolennicy aborcji i tak beda przekonywac ze to tylko jedno ciało, wbrew biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się zgadzasz, twoje prawo. Moim prawem jest mieć własne zdanie i się nie zgadzać. Ja ciebie do mojego nie będę przekonywać, i tego samego oczekuję od ciebie. Twój brzuch - twoje decyzje. Mój podlega moim, włącznie z jego zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o ktory blog chodzi. I autorka chcac cos pisac najpierw powinna miec podstawowa wiedze, bo nie wie nawet z ktorego roku jest kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I podniosłyście temat trolla. :D Mi tam szkoda było czasu na tumana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×