Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawe czy tu jesteś P

Polecane posty

Gość gość977
Jesli to Ty , to nie rozumiem po jaką cholerę tu wypisujesz. Jak bys chciała dowiedzieć się co u mnie- masz kontakt. Ale pewnie to nie Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zaraz głupi, o co Tobie chodzi? A co ja niby jasnowidz jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mnie obrażać, jaki jestem wiedzą osoby, które tak na prawdę mnie znają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh ach naprade jaki jestes nie wie nikt lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP
Widziałem Ciebie pod wieczór, niedawno z tym Twoim chłopakiem, wpierw przechodząc obok restauracji spojrzałem się do środka i wiedziałem, że to Ty, następnie w Tesco...szkoda, że unikasz mnie... Szkoda, bo nie wiesz jak bardzo Ciebie kocham, jak nikt inny, ale wolisz takie latwe rozwiązania, więc nie pisz mi, że też mnie kochasz, że to Tylko moja wina, że tak wyszło, nie wiem jak mogłaś mnie tak potraktować...nie udawaj że jesteś taka wrażliwa, bo ranić bardzo potrafisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem,ale na chwile wyszedlem po zapalki do kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz ognisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, znikam na kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S*******a, bo jakbyś coś czuł to byś coś zrobił w tym kierunku. p********y pierdziel z internetu p*****l p*****l a ja poslucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętasz, jak powiedziałaś, że nie ma sensu kontynuować z Tobą znajomości...powiedziałaś też abym dał Tobie spokój, bo nic z tego nie będzie, więc tak na prawdę szczerze nie chciałaś mi zaufać, porozmawiać ze mną, wolisz proste rozwiązania, boisz się zmian, dlatego jesteś z Nim, ale skoro jesteś szczęśliwa, to już Twoja sprawa, nieraz chciałem porozmawiać, ale skoro traktujesz mnie, jak przysłowiowe zło, z taką złością na mnie nieraz patrzylas, prawdą jest, że kocham Ciebie skrycie, nie wyznalem tego realnie, bojąc się Twoich reakcji, niestety tak jest, więc nie pisz mi że coś tam, nie siedzę tutaj ciągle czasem coś napisze w eter, aby wyrzucić emocje...Z drugiej strony patrząc realnie to pewnie nie My, wiele temu zaprzecza, a rzeczywistość bardzo, gdybyś szukała ze mną kontaktu normalnie byś pod byle pretekstem odwiedziła mnie w miejscu mojej pracy, wcale Tobie na mnie nie zależy tak to widać...dla Ciebie wiele bym zmienił, potrafilbym, bo prawdziwie Ciebie kocham, Piotr do Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak piotr do agnieszki to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×