Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

nie ide do pracy ze wzgledu na jedna rzecz

Polecane posty

bo wszedzie wokolo sa same korporacyjne sieciowy, i jak ja mam sie utrzymac i oplacic sobie co miesiac mieszkanie w warwick, jak w pracy wyzysk i jesli w pracy jest chvjnia to i poza praca jest chvjnia, a tutaj jest wszedzie chvjnia :). Wiec czekam na koncerty i odpowiedni moment az wyprowadze sie do warwick nie muszac pracowac, moj gitarzysta ma tam dwupokojowy dom, jak przyjdzie pora to tam wypi3rdalaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil tak szczerze macie neta w psychiatruku?no i chyba w nicku brak ci literki d .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzyć pracę! Praca jest dla niewolników, a ja jestem perkusistą. :classic_cool: Lepiej żerować na matce, wyżerać resztki z lodówki i wzdychać do Paulinki w przerwach od łupania w Tibie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nikim nie zeruje, mamusia z tatusiem mnie zrobili to niech teraz za to placa, a ze tatus zmarl dawno temu, to niech matka placi, ja sie dosyc kvrwa nameczylem przez cale zycie, i ciagle sie mecze. Mieszkam w p********ym domu z pasozytami, co codziennie musza prysznice brac, bo sa tacy czysci, a sa kvrwa nudni, i to jeszcze toksycznymi odpadami chemicznymi sie myja, w skutek czego ja nie mam sie gdzie wykapac, bo nie widzi mi sie dzielenie lazienki z jakimis szmatami ktore mnie wkvrwiaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w grudniu jade do polski mieszkac u babci, a babcia ma wielka chate 350m2, lazienke ktora zbudowala 25 lat temu, a do tej pory wyglada lepiej niz wszystkie ktore widzialem tutaj w anglii gdzie mieszkalem i do tej pory mieszkam na kupie Z POLSKIMI BAKTERIAMI KVRWAAAAAAAAA. Bede tam wiekszosc czasu sam, wreszcie sie uspokoje i odpoczne psychicznie od tych mek... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja na nikim nie zeruje, mamusia z tatusiem mnie zrobili to niech teraz za to placa" Myślenie godne 15-latka, a ty przecież już dorosły jesteś. :) Nie prościej znaleźć jakąkolwiek pracę i zniknąć z oczu tej złej kobiecie, która Cię urodziła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, to ze sie urodzilem chory psychicznie to akurat nie wina mojej starej i mojego starego, tak juz w zyciu bywa, co ja poradze ze umiem grac na perkusji ale przez chorobe psychiczna ktora mialem do 18 roku zycia nei moglem sie z nikim w kazdych zespolach dogadac, tera na szczescie juz w anglii nie mam tego problemu... Dobrze jest byc soba :classic_cool:. A co do pracy, to nie problem znalezc prace i pracowac, w moim przypadku problem to wyrobic psychicznie, mialem 15 prac i w kazdej po jakims czasie nie moglem juz wyrobic psychicznie, musialem uciec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jestem dorosly, rozumiesz :). I nie chce byc dorosly i nie bede dorosly, do konca zycia bede dzieckiem :). Mnie chcesz moralizowac Paulinko? Pi3rdol se swojej siostrze farmazony o doroslosci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca życia będziesz dzieckiem, ale też perkusistą :classic_cool: Zapomniałeś zaznaczyć. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz jak kazdy wokolo praca rpaca pieniadze to sie nie dziwcie ze siedze calymi dniami przy kompie, nie potrafie sie odnalezc w tym oceanie chaosu 🖐️. Wiec na chvj zyc, jak moge sobie grac calymi dniami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...wzdychać do Paulinki w przerwach od łupania w Tibie! cool.gif" Owszem, Paulinka to Bogini Orgazmow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×