Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dużo prawdy w słowach Profesor

Zostanę "pożarta" przez wielu z Was (to pewne na 100%), ale uważam, że Ekspertka

Polecane posty

Gość Dużo prawdy w słowach Profesor

Ministerstwa Edukacji Narodowej, która ma zająć się współtworzeniem planu tematów dotyczących wychowania do życia w rodzinie, ma sporo racji. Nie twierdzę, że we wszystkim, ale to, co mówi w wielu kwestiach ma sens i ja ją popieram. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko staje się uprzedmiotowione, szybko, łatwo i bezboleśnie dostępne. Nie ma w tym logiki, konsekwencji, postawy godnej do pochwały. Seks, z rzeczy pięknej, wyjątkowej, wartościowej i ważnej stał się brudny, obdarty z tejże wyjątkowości. Antykoncepcja, niestety, też nie jest obojętna dla organizmu. Konsekwencją seksu może, choć nie musi, stać się ciąża. I warto, by to, już na samym początku, było zakodowane w głowach młodych ludzi. Nie: nastawienie się na przyjemność, ulgę, coś niesamowitego. Ja, mając pierwsze zajęcia z wychowania do życia w rodzinie, wiedziałam już, że seks jest zbyt poważną sprawą, by go ot, tak kreować na coś, co może "oderwać mózg". Wręcz przeciwnie-w seksie ten mózg jest potrzebny bardziej, niż na, na przykład, klasówce z polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w 100%. Dzisiejsza młodzież nie wie co się liczy w życiu. Chcesz się bzykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w 100%. Dzisiejsza młodzież nie wie co się liczy w życiu. Chcesz się bzykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×