Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tłuszcz a odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

nie wiem o co chodzi ale przez kilka ostatnich dni jadłam głównie tłuszcz i schudłam :/ co to za czary ,ktoś się zna? ale prawie tylko tłuszcz jadłam ,nie próbujcie na sobie,może to przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie schudłaś, tylko zeszła ci woda z braku węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belight dietetyk
Witam. Wbrew pozorom tłuszcz nie tuczy jeśli spożywamy go w odpowiednich ilościach i jeśli wybieramy ten zdrowy tłuszcz. Chętnie zapraszam do odwiedzenia strony www.dietetyk-belight.pl oraz fanpage`a . Można poczytać ciekawe artykuły, a także skorzystać z pysznych przepisów na proste i sycące dania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby spalić 1 kg tłuszczu trzeba spalić 7 000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta Atkinsona - jedz tłuszcz i białko i warzywa i chudnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jay78
Tłuszcz w odchudzaniu jest równie ważny. Ja odchudzam się ale jem mięso, warzywa, nawet od czasu do czasu zdarzy mi się że zjem jakiś słodycz ;) smażę mięsko czy warzywa na 2 łyżkach oleju czy oliwy! dużo ćwiczę i przyjmuję suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Foreverslim to najlepsze tabletki jakie tylko są możliwe.Ja nawet nie potrzebowałam trzech miesięcy żeby schudnąć.Polecam szczerze bo warto wydać trochę więcej pieniędzy aby móc cieszyć się z idealnej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej na blogu http://fitnesowiec.pl/jak-szybko-schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim wymiata na rynku tabletek na odchudzanie, rewelacyjne efekty osobiście udało mi się zrzucić 12 kilogramów i to w zaledwie w ciągu 3 miesięcznej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie każde odchudzanie spala tkankę tłuszczową, czasem trzeba się posiłkować zabiegami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo tak jak to ktoś już słusznie zauważył tłuszcz nie tuczy , tuczy cukier . A ściele rzecz biorąc węglowodany . Po zjedzeniu posiłku węglowodany mogą ulec następującym przemianom : - zostać zużyte na bierzące potrzeby ( tzn przerobione na energie - ATP ) - zmagazynowane w wątrobie w postaci glikogenu ( nie wielka ilość ok 70 g , zapas energii na 12-18 h głodu) -zmagazynowane w mięsniach w postaci glikogenu (ok 250 g , choć tu mogą być duże różnice osobnicze w zależności od masy mięśniowej , np u sportowców może być to i 1 kg ) ten apas glukozy jest wykorzystywany przez mięśnie najczęściej a nie resztę organizmu -zmienione na trójglicerydy w wątrobie i tkance tłuszczowej , w ten właśnie sposób organizm magazynuje nadmiar węglowodanów .U ludzi prowadzących siedzący tryb życia i mających w diecie nadmiar węglowodanów ten tryb przemian dominuje ( przyczyna otyłości ) - przemiana w cholesterol , tylko nie wielka ilośc spożytych węglowodanów może być zmieniona w cholesterol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobora34
Sam tłuszcz nie jest zły ja stosowałam dietę białkową ale nie trzymała się tak rygorystycznie wytycznych do tego spalacz tłuszczu http://nplink.net/Jhfxq1v4 i waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na diete bialkowa to bardzo fajne sa takie serki http://kremowe.hochland.pl/ - naturalne bez konserwantow i do tego mega smaczne :) Ja po prostu odzywiam sie regularnie i uwazam na to, co jem. Nie katuje sie zadnymi dietami, a trace zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Slimunox.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ciąży niestety został mi brzuch, na udach także zalegający tłuszcz w kilku miejscach i bardzo nieeestetycznie to wyglądało. Niemniej starałam się pomóc sobie za pomocą ćwiczeń. Nic to nie dało. Postanowołam, że zainwestuję jednak w metody medycyny estetycznej. Już nawet wstydziłam się rozebrać przed mężem. Skorzystałam nieinwazyjnej likwidacji tkanki tłuszczowej w tej klinice: http://www.bellazone.pl/dane-kontaktowe.html i w końcu czuję się komfortowo. Endermologia i Exilis zdziałały cuda. zabiegi były przyjemne i dały efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy da się namówić na odchudzanie wspomagane tabletkami a powinien.Jest to znacznie prostsze niż tradycyjna dieta.Slimunox gwarantuje o wiele większy spadek wagi bez efektu jo-jo.No chyba że ktoś lubi się męczyć na długotrwałych i nieskutecznych dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada5F

diety są skuteczne slimunox NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loska 37

Oj tak 🙂 Najlepsza dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 87

A jeszcze lepsze kiszonki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

a jeszcze lepsze ocet jabłkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Szol

A zgagi po tym tluszczu nie mialas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka

Od tluszczu to raczej nie schudniesz a jojo nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek7

Jojo to będzie dopiero 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela

Oj dla mnie za tłusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilko

Aby szybko schudnąć, trzeba jeść tłuszcze, ale te zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria8

Odchudzanie na ogół wzbudza w nas same negatywne emocje. Oczyma wyobraźni widzimy te wszystkie zakazy i nakaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

dam radę schudnąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekpl

Dasz Jolka ale nie na tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×