Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AleksandraAJK441

Czy to jest zdrada?

Polecane posty

Gość AleksandraAJK441

Dowiedziałam się dziś, że mój mąż założył sobie konto na profilu randkowym. Jeszcze nic takiego się nie wydarzyło, żeby się martwić ale generalnie to już nie pierwszy raz. Mieliśmy wiele przejść i zawsze mu takie coś wybaczałam. Różne były efekty tych jego wybryków - nawet doszło do zdrady. To się powtarza już może 5-6 raz, straciłam rachubę. Nie wiem co z tym zrobić. On ciągle obiecywał, że już nie będzie tego robił itd. Czy to może być pretekst do rozwodu? Może to śmieszne i wydaje się, że dramatyzuję ale ja już po prostu nie mam siły na to. On się chyba nie zmieni a ja nie potrafię tego zaakceptować. Czuję się za każdym razem oszukana a nawet zdradzona. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglądała ta jego zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he, pieknie cie robi w balona, a skoro sobie na to pozwalasz to twoj problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraAJK441
Właśnie przez ten sam portal poznał kobietę z którą się spotkał jeździł do niej. Było już blisko rozwodu ja się wyprowadzilam do rodziców. Ale jakoś przyszły święta i się pogodzilismy. Teraz boję się że znów to się tak skończy. Nie wiem co zrobić. On jeszcze nie wie że ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też ją bzykał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ma znaczenie czy był seks czy nie skoro do niego dążył. Nie jest dobrze. Lepiej się zastanów czy to ma sens skoro cały czas robi to samo. https://100club.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj sobie pytanie czyjestes inteligentna. a jesli odpowiedz brzmi TAk to wiesz co masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy odejść od męża czy nie, czy warto inwestować swoje siły i uczucie w to małżenstwo, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że on się nie zmieni, ma takie potrzeby i już. Wspólnie poszukajcie kobiet do trójkąta, wtedy nigdy Cię nie zdradzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×