Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dior YSL itp

Jestem materialistką! Jak mam znaleźć bogatego faceta?

Polecane posty

Gość Dior YSL itp

Liczą się dla mnie tylko pieniądze a mam tylko 17 lat. Moja mama jest wściekła że dostrzegam tylko kasę. Nie chcę faceta który jest biedny. Niechby miał nawet 40 lat, jeżeli będzie bardzo bogaty już może być mój. W rodzinie dobrze nam się wiedzie. Mamy dom, mam dobre kieszonkowe ale dla mnie to wciąż za mało. Chciałabym mieć kosmetyki z jak najwyższej półki, tak samo jak ciuchy. Chciałabym nosić Dior, YSL itp. Jak znaleźć bogatego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior YSL itp
Odpiszeeee ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się wkomponować w towarzystwo biznesmenów i maklerów giełdowych. Trochę filmowy scenariusz ale nie mam pomysłu na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
jak jest bogaty to moze być chuujem , więc nie ma róży bez kolców Ci co mają pieniądze mają znacznie większą tendencję do zdrad , do chodzenia na prostytutki czy innych wybryków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior YSL itp
Mam to gdzieś. Może mnie zdradzać, trudno. Ważne żebym ja mogła mieszkać w willi i wozić się Mercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kro by się przejmował zdradami mając takiego faceta? Chyba tylko ty prawictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior YSL itp
A jak mogę się wkomponować w takie towarzystwo? Jestem ładna, dobrze się ubieram i maluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja sie niczym nie przejmuje , tylko ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz szczęścia i znajomości w takich miastach jak Warszawa/Poznań będzie bardzo trudno. Możesz zaczynać z ogłoszeń ale takich chamskich ogłoszeń w stylu - szukam wyłącznie bogatego mężczyzny do związku który chce na mnie trwonić kasę. Mam 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem ciekawą odpowiedź na twój temat. :D"Droga Ślicznotko. Zarabiam 1,5 mln zł rocznie, więc wpisuję się w Twoje kryteria.Z punktu widzenia biznesmena decyzja o poślubieniu Cię byłaby błędem. Próbujesz wymienić piękno na pieniądze. Ja mam ci płacić, byś ty była ładna i żyła w dostatku. Problem polega jednak na tym, że Twoje piękno przeminie, a moje pieniądze nie. Mogę się bogacić z roku na rok, ale Ty będziesz tylko brzydsza. Z ekonomicznego punktu widzenia jesteś aktywem, który systematycznie traci na wartości. Jesteś niczym akcja, której nie warto utrzymywać, bo tylko przez nią tracimy. Nie myśl sobie zatem, że ludzie, którzy tyle zarabiają, są idiotami. Chcemy się z Tobą spotykać, ale nie poślubimy Cię. Dlatego uważam, że powinnaś przestać szukać bogatego naiwniaka, tylko skupić się na zarabianiu pieniędzy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co Ci napisać , przykro mi ,że ktoś ma takie podejście jesteś moda nie lepiej ,żebyś sama została tą bogatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dior YSL itp
Jasne że chciałabym zostać bogata ale jak tego dokonać? Myślę że znalezienie bogatego faceta jest łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt na Ciebie nie zwróci uwagi , bo Tobie zależy na pieniądzach , jeszcze jakbyś miała stanowisko to mogłabyś rozważać taką opcję , a tak ,to Ty nie masz nic ... nikt nie jest taki głupi ,żeby wiązać się z kimś kto nie ma kasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
sluchaj , możesz zostać striptizerką i zarobisz odpowiednia kwotę bierzesz 100 zł za 30 minut striptizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hisol - jesteś smutny z tymi wykładami. Jak ktoś jest koneserem kobiet bierze sobie ich nawet kilka do domu i je utrzymuje. Nie ważne czy się zestarzeją, zestarzeją się to będzie odwiedzał młodsze ale te będą z nim na zawsze bo nie można wracać do pewnych etapów ale tu kłania się mądrość życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn fubu dziś - To tylko przykład :) Nie bulwersuj się tak :DxPrawda musi boleć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Bogaty szuka bogatej , biedną sie nie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wielkich miastach USA byłoby ci o wiele łatwiej znaleźć takiego kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bogaty szuka bogatej , biedną sie nie zainteresuje" x Błagam cię ino gnaj na to pole chyżo z izby tej bo głupoty godosz jak osa po winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam bogatego. Finansowo i intelektualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam bogatego. Powinien mieć różną walutę - najlepiej dolary, euro, franki i jeny. Obligacje z zabezpieczeniem, kilka nieruchomości nieprzepisanych na niego w razie bankructwa, aktywy w złocie i diamentach, złoty nocnik pod łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki jak ty mało jeszcze wiesz o życiu chyba nie masz poważnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×